Parodė jėgą: „Lietuvos rytas“ Vilniuje be gailesčio pervažiavo „Lietkabelį“

„Lietuvos rytas“ – „Neptūnas“
© Fotodiena.lt
2017-04-20 20:41

LKL čempionate pergalę iškovojo ir antrąją vietą reguliariajame sezone iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“ (25/9), namuose net 92:60 nugalėjęs Panevėžio „Lietkabelį“ (23/11).

Po rungtynių spaudos konferencijoje Rimas Kurtinaitis sakė: „Kai atėjau, žaidėjams buvo uždėti krūviai, todėl susidūrėme su sunkumais. Dabar tie krūviai nuimti ir žaidėjai turi energijos, šviežumo. Pagal motyvaciją ir norą šiandien „Lietuvos rytas“ buvo toks, kaip prieš aštuonerius metus. Labai pasiilgau akistatų su Kauno „Žalgiriu“, šeštadienį bus įdomu.“

Galingas startas. „Lietuvos rytas“ rungtynes pradėjo susikaupęs – po pirmųjų trijų minučių pirmavo „sausu“ rezultatu (9:0).

Pabėgo. Vilniečiai ir toliau apsukų nemažino bei po pirmojo kėlinio turėjo 8 taškų pranašumą – 24:16. Atkarpa. Antrojo kėlinio pabaigoje „Lietuvos rytas“ laimėjo atkarpą 10:0 ir pirmą kartą įgavo 20-ies taškų persvarą (51:30).

Užtikrintai. Artūras Gudaitis pataikė dvitaškį ir prieš ilgąją pertrauką vilniečiai pirmavo labiau nei užtikrintai – 53:31. Triuškinimas. Trečiajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ pradėjo tiesiog dominuoti – vilniečiai laimėjo ketvirtį 21:13 ir prieš paskutiniąsias dešimt minučių triuškino savo varžovus – 74:44.

Atkovoti kamuoliai. Aikštės šeimininkai užtikrintai laimėjo kovą po krepšiu. Vilniečiai sugriebė 42 atšokusius kamuolius, kai tuo tarpu „Lietkabelis“ – 32.

Pabaiga. Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas – „Lietuvos rytas“ išlaikė turėtą pranašumą ir šventęs pergalę įsitvirtino antroje turnyrinės lentelės vietoje – 92:60.