„Nevėžis“ sudavė antausį „Vytautui“ ir sustiprino savo šansus išvengti paskutinės vietos

„Dzūkija“ - „Nevėžis“
© Fotodiena.lt
2017-04-20 20:10

Kėdainių „Nevėžio“ ekipa pasinaudojo traumų epidemija Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipoje ir LKL čempionate iškovojo pergalę. Pauliaus Juodžio auklėtiniai prieniškius jų pačių arenoje palaužė 72:56.

Taip Kėdainių ekipa iki pirmenybių reguliaraus sezono pabaigos pabaigos likus 2 turams iškovojo 7 pergalę ir aplenkė Šiaulių „Šiaulius“.

Gera pradžia. Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie jau po pirmojo kėlinio turėjo susikrovę dviženklį pranašumą – 19:9.

Debiutas. „Vytauto“ gretose šį vakarą debiutavo iš Kauno „Žalgirio“ dublerių komandos atvykęs gynėjas Kristupas Žemaitis. 20-metis žaidėjas per 14 aikštėje praleistų minučių pelnė 6 taškus, atkovojo vieną kamuolį bei atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Spurtas. Antrajame kėlinyje spurtą 5:19 surengė „Nevėžis“ ir po dviejų Ivano Smiljaničiaus tritaškių svečiai persvėrė rezultatą savo naudai (24:28).

Kova. Ketvirčio pabaigoje galingą bloką Vaidotui Volkui išrašė Laurynas Birutis, tačiau prieš ilgąją pertrauką vis dar priekyje buvo kėdainiškiai – 28:30.

Lyderiai. Dar vienas geras rungtynes sužaidė „Vytauto“ lyderis Tomas Delininkaitis. Krepšininkas pelnė 19 taškų, pataikydamas 5 tolimus metimus iš 11 bandymų. Tuo tarpu „Nevėžio“ gretose išsiskyrė 21 tašką surinkęs I. Smiljaničius (5/6 trit.).

Atitolo. Po ilgosios pertraukos „Nevėžis“ pratęsė savo sėkmingą žaidimą ir prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo dviženklį pranašumą – 44:55.

Finišas. Ketvirtajame kėlinyje varžovų arčiau nebeprisileidę kėdainiškiai šventė įtikinamą pergalę rezultatu – 56:72.