Vanagas apie savo ateitį Dakare kalba mįslingai

Iš Dakaro sugrįžo Benediktas Vanagas su komanda
Iš Dakaro sugrįžo Benediktas Vanagas su komanda
© Dmitrijus Radlinskas
Alfa.lt
2017-04-20 16:44

Lenktynininkas Benediktas Vanagas ketvirtadienį pristatė „General Financing team Pitlane” komandos 2017 m. sezono planus. Juose – startai tarptautinėse „FIA Baltic Rally Trophy” (BRT) lenktynėse ir Lietuvos automobilių ralio čempionate (LARČ) su R5 klasės automobiliu.

„Komandos planai šiems metams aiškūs. Startuosime klasikinio ralio lenktynėse Baltijos valstybėse ir Lietuvoje. Šių metų tikslas – nugalėti „FIA Baltic Rally Trophy” serijoje”, – sakė B. Vanagas.

„General Financing team Pitlane” planuoja startuoti bent šešiuose raliuose Lietuvoje ir Baltijos valstybėse. Artimiausias jų – „Rally Talsi“ dar vadinamas „Rally of Champions“, patenkantis į tris įskaitas – LARČ, BRT ir Latvijos ralio čempionato.

„Žinau, kad daugeliui kyla klausimas dėl Dakaro. Galiu pasakyti tik tiek, kad svarstome tokią galimybę. Penkerių metų ciklas baigėsi. Siekdami rezultato turime aiškiai atsakyti į daugelį klausimų, kad galėtume teigti ten būsiantys”, – sakė B. Vanagas.

„General Financing team Pitlane” startuos FIA (Tarptautinės automobilių federacijos) R5 klasės „Škoda Fabia” automobiliu, dėl juodos spalvos komandos pakrikštytu „The Black Ghost“ (Juodasis Vaiduoklis).

reklama

„General Financing team Pitlane“ 2017 m. sezono planai:

05.19–20 Talsi Rally (LT/LV/BRT)

06.16–17 Rally Kelmė (LT)

07.22–23 Rally Latvia, Riga/Jurmala (LV/BRT)

08.04–05 Samsonas Rally Rokiškis (LT/BRT)

09.08–09 DHL Rally Elektrėnai (LT/BRT)

09.29–30 Rally Classic Druskininkai (LT)