Kaip į šį pasaulį ateina šiurpieji aligatoriai? Nepatikėsite, kokie mieli ir trapūs jie gali būti

Aligatoriaus jauniklis
Aligatoriaus jauniklis
© „Facebook“
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-04-20 14:55

Kadangi gyvename Lietuvoje, kur aligatorių galima pamatyti nebent zoologijos sode, tikriausiai jums neteko regėti, kaip iš kiaušinio išsirita mažas šio gyvūno palikuonis. Daugybė žmonių aligatorius įsivaizduoja kaip grėsmingus, plėšrius, aštriadančius grobuonis. Na, tokie jie ir yra, tačiau ne veltui sakoma, kad ką tik į pasaulį atėję gyvūnai visada atrodo mieli ir nepavojingi.

Jie internete sulaukia daugybės peržiūrų ne tik dėl to, kad internautai turi progą pamatyti mielus mažus gyvūnėlius, bet ir todėl, kad žmonės pagaliau pamato labai gražią ir natūralią gamtos pusę. Nesvarbu, ar tai aligatorius, ar vilkas, ar gyvatė – jų jaunikliai vis tiek kelia susižavėjimą, net jeigu ateityje šie gyvūnai bus tikri plėšrūnai.

Australas Timas Faulkneris savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje paviešino jautrų vaizdo įrašą, kuriame įamžintas mažo aligatoriaus išsiritimas iš kiaušinio. Mažytis jauniklis nė iš tolo neprimena milžiniškos žmones ir kitus gyvūnus gąsdinančios pabaisos. Vos po kelių sekundžių būsimasis grobuonis žengia pirmuosius savo nedrąsius žingsnius į pasaulį.

Pamatykite.


reklama