Sabonio klubo laivas skęsta: pralaimėjo ir antrąsias serijos rungtynes

„Rockets“–„Thunder“
Basketnews.lt
2017-04-20 07:20

Russellas Westbrookas pelnė 51 tašką bei pasiekė rezultatyviausią atkrintamųjų varžybų trigubą dublį NBA istorijoje, tačiau to nepakako, kad gynėjo atstovaujama Oklahomos „Thunder“ ekipa iškovotų pergalę antrose ketvirtfinalio rungtynėse.

„Thunder“ po atkaklios kovos išvykoje 111:115 (35:26, 33:36, 21:24, 22:29) pripažino Hjustono „Rockets“ pranašumą ir Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje pralaimi 0-2.

R. Westbrookas šiame susitikime pelnė 51 tašką (15/32 dvit., 2/11 trit., 15/18 baud., 10 atk. kam., 13 rez. perd.). Jam esant aikštėje „Thunder“ pelnė 11 taškų nei varžovai.

Gynėjas šiose rungtynėse pasiekė klubo rezultatyvumo rekordą atkrintamųjų varžybų etape.

Domantas Sabonis aikštėje praleido 2 minutes, per jas taškų neįmetė (0/1 dvt.), blokavo vieną metimą bei tris kartus pažeidė taisykles. Per šias dvi minutes varžovai pelnė 5 taškais daugiau už „Thunder“.

Galingai rungtynes pradėję svečiai po pirmojo kėlinio turėjo 9 taškų pranašumą (35:26), o antrajame kėlinyje jis buvo pasiekęs 15 taškų ribą. Visgi geriau antrojo ketvirčio pabaigą sužaidę aikštelės šeimininkai deficitą ištirpdė iki 6 taškų (62:68).

Trečiajame ketvirtyje ekipos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis, o R. Westbrooko pelnyti 9 taškai leido svečiams turėti 12 taškų persvarą (86:74) likus 3 minutėms iki ketvirčio pabaigos.

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui „Thunder“ pelnė 5 taškus paeiliui, o po Dougo McDermotto tritaškio svečių pranašumas iki 8 taškų (94:86).

Tuomet „Thunder“ daugiau nei tris minutes negalėjo pelnyti taškų, o tuo pasinaudoję „Rockets“ pirmą kartą į priekį išsiveržė likus 8 minutėms iki rungtynių pabaigos. Svečių taškų tyla nutraukė R. Westbrookas, kuris pelnė dvitaškį.

Trečiosios serijos rungtynės vyks naktį iš penktadienio į šeštadienį Oklahomoje.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 35 (18/20 baud., 8 rez. perd.), Ericas Gordonas 22 (3/6 trit.), Lou Williamsas 21 (3/4 trit.), Patrickas Beverley 15.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 51 (15/32 dvit., 2/11 trit., 15/18 baud., 10 atk. kam., 13 rez. perd.), Andre Robersonas 12 (8 atk. kam.), Victoras Oladipo (9 atk. kam.) ir Dougas McDermottas (3/4 trit.) po 11.