Ingą Jankauskaitę sujaudino jos antrininkės pasirodymas: mes, mieloji, turėsime daug planų

Inga Jankauskaitė
Inga Jankauskaitė
© Fotodiena.lt
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-04-19 19:41

Trečiadienio vakarą LNK studijoje buvo filmuojamas muzikinių įsikūnijimų šou „Mes – vieno kraujo“ lemiamas pusfinalis. Jo metu balsuoti pirmąkart balsuoti už savo favoritus galės ir žiūrovai.

Vienas daugiausiai dėmesio sulaukęs pasirodymas buvo Germantės Venskaitienės. Moteris įkūnijo žymiąją šios laidos vedėją Ingą Jankauskaitę. Mergina ne tik sulaukė galybės plojimų, bet sujaudino ir pačią I. Jankauskaitę.

Inga Jankauskaitė

„Mes galėsime eiti plėšti banko, mes, mieloji, turėsime daug planų!“ – paklausta, kaip jaučiasi žiūrėdama į savo antrininkę, sakė I. Jankauskaitė.

Vėliau moteris atskleidė ir liūdnesnę šio pasirodymo pusę. „Šita daina iš tiesų turi tokią graudžią istoriją. Ji itin patikdavo amžinatilsį Vytautui Šapranauskui. Neįmanoma jos klausyti, neprisimenant ir jo paties“, – priminė I. Jankauskaitė.

reklama

Germantė Venskaitienė

„Vizualinė ir estetinė pusė buvo tiksli ir jausminga. Balsas į Ingos panašus nebuvo, tik dainavimo stilius. Truputėlį nuėjai ne ten, bet tavęs negalima nepagirti – Ingą galima įkūnyti tik tada, jei turi subtilumo ir elegancijos, taigi čia komplimentas tau“, – po G. Venskaitienės pasirodymo sakė R. Ščiogolevaitė.

Germantė Venskaitienė

„Tai buvo nepriekaištingas pasirodymas, aš neturiu jokių priekaištų. Žiūrėdama į originalą, Ingą, mačiau, kaip ji pati raudonavo“, – paprastai kritiškų žodžių negailintis, sakė Stano.

Ingą Jankauskaitę sujaudino jos antrininkės pasirodymas: mes, mieloji, turėsime daug planų

Inga Jankauskaitė
+6