Grupė „CinAmono“ pristato atnaujintą pavasarinę programą

Džiazo grupė „CinAmono“. (Organizatorių nuotr.)
Džiazo grupė „CinAmono“. (Organizatorių nuotr.)
  © Organizatoriai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-04-12 08:58

Lietuvos džiazo padangėje jau 3 metus gyvuojanti „CinAmono“ grupė pristato atnaujintą savo pavasarinę programą. Jeigu pavasaris yra gamtos atgimimas, tai šiai grupei pavasaris – naujų kūrinių gimimo ir skleidimosi metas. Kontrastingų muzikantų kolektyvas kviečia pasinerti į džiazo šėlsmą, kuriame šalia egzistencinių ir melancholiškų dainų skamba žaismingos bei uždegančios kompozicijos.

Savo pavasarinį turą „CinAmono“ pradės koncertais Lietuvoje, o turą užbaigs koncertu „Gorlitz“ džiazo festivalyje Vokietijoje, kur kartu su Dainiaus Pulausko grupe taps pirmaisiais Lietuvos džiazo kolektyvais, koncertuosiančiais 23 metus skaičiuojančio jaukaus festivalio scenoje.

Džiazo grupė „CinAmono“. (Organizatorių nuotr.)

Tikros muzikos mylėtojus „CinAmono“ (dainininkė Laura Budreckytė, kontrabosistas Vytis Nivinskas, saksofonistas Dovydas Stalmokas, gitaristas Jūris Benaitis ir būgnininkas Domantas Razmus) kviečia į savo koncertus Lietuvoje, kurie startuos jau šv. Velykų sekmadienį: „Ramybės” kultūros centre, Palangoje, – balandžio 16 d., „Teatro klube”, Kaune, – balandžio 20 d., klube „Jazzpilis, Klaipėdoje, – balandžio 21 d., „Jazz Cellar 11”, Vilniuje, – balandžio 22 d.