6 neįtikėtini patarimai, kurie padės greičiau iškuopti namus

Varginanti namų ruoša
Varginanti namų ruoša
© Asmeninis albumas
Alfa.lt
2017-04-21 06:49

Išsiurbti kambarius ar nuvalyti dulkes yra viena, tačiau šveisti orkaitę ar kruopščiai nuvalyti visus namų langus – visai kas kita. Jei namų ruošai nenorite paskirti viso savaitgalio, pasinaudokite šiais tvarkymosi specialistės ir knygos „Clean My Space“ autorės Melissos Maker patarimais.

Palangės

Pirmiausia, nušveiskite palangę atliekamu dantų šepetuku ir visus nešvarumus nusiurbkite siurbliu. Palangę nuvalykite drėgna šluoste tik tuomet, kai ji jau švari. Darydami tai pradžioje, viską tik apsunkinsite, nes nešvarumus pašalinti bus daug sudėtingiau.

Gyvūnų plaukai

Kilimas

reklama

Sudrėkinkite šiurkščiąją kempinės pusę vandeniu ir braukite ja per kilimą ar minkštus baldus. Taip plaukai susirinks į krūveles ir juos kur kas lengviau nurinksite nuo baldų ar kilimų.

Radiatoriai

Po radiatoriumi patieskite rankšluostį ir ilgu šepetėliu, primenančiu padidintą blakstienų tušo šepetėlį, išvalykite visus tarpeliu. Visos dulkės ir nešvarumai nukris ant rankšluosčio, tad jas bus patogu surinkti.

Šviestuvų gaubtai

Šviestuvo atnaujinimas

Lipnus pūkų surinkėjas skirtas ne tik jūsų drabužiams. Juo galite nuvalyti šviestuvų gaubtus, ypač tuos, kurie pagaminti iš audinio.

Maišytuvas

Virtuvės interjeras

Medvilninę šluostę pamerkite acte, vėliau per naktį ją padėkite ant maišytuvo, o ryte kraną nušveiskite nenaudojamu dantų šepetuku. Nuskalaukite vandeniu ir kranas bus švytintis.

Tualetas

reklama

Dėmes ant klozeto galite pašalindami švelniai patrindami jas tvirta pemza. Tuomet klozetą valykite įprastai.