Nepilnamečių brolių akivaizdoje – tėvo gyvybės pareikalavę sūnaus smūgiai

LNK
2017-03-20 23:42

Kartą už smurtą prieš tėvą jau teistas pagėgiškis vėl kėlė kumščius, šįsyk po jų 48-erių vyras mirė. Tragediją matė kai kurie nepilnamečiai vaikai – jų auga 5, o iš viso šeimoje 8 vaikai. Visiems prireikė psichologų pagalbos.

Vietos gyventojai pasakoja, kad tragedija 8 vaikus turinčioje šeimoje įvyko sekmadienį. Namie tuomet buvo 5 nepilnamečiai vaikai, jauniausiam kurių ketveri. Iš pradžių konfliktas kilo tarp sutuoktinių, daugiavaikė motina buvo neblaivi, įpūtė beveik 3 promiles. Susivaidijus tėvams, motiną bandė užstoti irgi visiškai girtas 20-metis sūnus. Jis keliskart kumščiu trenkė tėvui į galvą, šis griuvo ir nebepasikėlė. Atvykę medikai tik konstatavo vyro mirtį. Tragediją regėjusiaisiais nepilnamečiais rūpinasi specialistai.

Pasak psichologų, gerai, kad šeimai pagalba teikiama tuoj pat, leidžiama išsikalbėti, suvokti kas įvyko. Kaimo gyventojai sako, kad šeimoje, kurioje neretai girtauta, panašios nelaimės ir buvo galima tikėtis.

Policija 20-metį uždarė į areštinę ir tiria nelaimės aplinkybes. Teisėsaugininkai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nužudymo. Aiškėja, kad 20m-etis prieš tėvą smurtavo ne pirmą kartą. Pernai už tai, kad prieš jį irgi pakėlė ranką buvo nuteistas. Į kalėjimą nesėdo –jam pusmečiui buvo skirti apribojimai vėlai vakare ir naktimis būti namie.

Plačiau – reportaže.

reklama