Iš koto verčiantis pareiškimas: O'Nealas mano, kad žemė yra plokščia

Shaquille O'Nealas
Shaquille O'Nealas
© Youtube.com
Basketnews.lt
2017-03-20 16:42

Prieš kurį laiką Klivlando „Cavaliers“ gynėjas Kyrie Irvingas sukėlė tikrą pašaipų bangą, kuomet viešai pareiškė manantis, kad žemė yra plokščia.

Visgi praėjus mėnesiui, atsirado jam pritariančiųjų. Ir ne bet kas, o legendinis NBA vidurio puolėjas Shaquille'as O'Nealas.

„Tai tiesa, žemė yra plokščia. Yra trys būdai, kuriais galima manipuliuoti – ką mes išgirstame, ką matome ir ką perskaitome. Tarkime, mokykloje mus mokė, kad Kristupas Kolumbas atrado Ameriką, tačiau čia jis jau rado ilgaplaukius, rūkiusius taikos pypkę. Ką mums tai sako? Kolumbas neatrado Amerikos.

Aš važiuoju nuo Floridos iki Kalifornijos ir niekas nesikeičia, aš nekrypstu 360 laipsnių kampu, nevirstu dėl gravitacijos, nes visa tai yra niekai, žemė yra plokščia. Ar matėte tuos Atlantos dangoraižius? Ir jūs norite pasakyti, kad po mumis yra Kinija? Nėra, nes žemė yra plokščia“, – rėžė NBA legenda.

Prieš mėnesį Irvingas sulaukė ir daugiau paramos, kuomet jam pritarė ir Draymondas Greenas. Tiesa, NBA komisaras Adamas Silveris tąkart pasišaipė iš įžaidėjo.

reklama

„Mes su Kyrie baigėme tą patį universitetą. Atrodo, jog jis lankė kitus užsiėmimus, nei aš“, – juokdamasis sakė NBA lygos komisaras Adamas Silveris.