12-asis „Tamstos“ gimtadienis: draugiškiausia scena ir populiariausių atlikėjų būrys

„Tamsta“ gimtadienis
„Tamsta“ gimtadienis
© Organizatoriai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-03-20 15:25

Su žydinčiu pavasariu į Vilnių atkeliauja didelė šventė – balandžio 7 dieną gyvos muzikos klubas „Tamsta“ žymės savo 12-ąjį gimtadienį. Šios muzikos puotos proga klubo sceną puoš kartą metuose pasirodantis „Tamsta orchestra“, akompanuosiantis populiariausiems Lietuvos atlikėjams.

„Tamsta orchestra“ – prieš trejus metus išsipildžiusi organizatorių svajonė, kurios tikslas – ant scenos sukviesti atlikėjus, kurie yra koncertavę nuo pat „Tamstos“ atidarymo.

„Tamsta“ gimtadienis

„Tai muzikinis užtaisas visiems metams, kadangi šis projektas suteikia progą susivienyti ir kartu groti atskirų grupių nariams. Kurti muziką didžiuliame orkestre yra labai gera, nes taip kiekvienai dainai suteikiamas visiškai kitoks skambesys“, – gimtadienio projektu džiaugiasi „Tamstos“ kolektyvas.

Šį orkestrą sudaro tikri profesionalai, vieni geriausių šalies muzikantų, grojantys daugybėje grupių ir projektų: Jievaras Jasinskis ir Nerijus Laukaitis – trombonas, Tomas Botyrius ir Linas Klebauskas – saksofonas, Mindaugas Vadoklis, Aurimas Rimeikis ir Laurynas Lapė – trimitas, Jonas Gliaudelis ir Vytis Vainilaitis – būgnai, Domas Aleksa – bosinė gitara, Paulius Volkovas – gitara.

reklama

„Tamsta“ gimtadienis

Kaip ir visus dvylika metų, šį šiltą balandžio penktadienį „Tamsta“ į savo sceną kvies geriausius draugus, kurie sukurs ypač artimą ir energingą atmosferą.

Čia koncertuos: Monika Liu, Giedrė, Girmantė Vaitkutė, Eglė Gadeikytė, Federico, grupės „Saulės kliošas”, „Baltasis Kiras”, „Poliarizuoti stiklai”, „The Honkin' Dudes Brass Band“, „Bix“, „Keymono“, „Migloko", „Bitės“ ir kt. „Tamsta“ gimtadienio proga prie didžėjaus pulto stos Monikos Liu ir Daivos Starinskaitės duetas.

„Tamsta“ gimtadienis

„Tamstos“ gimtadienis – didžiulis gyvos muzikos festivalis, žadantis išskirtinę šventę ir daugybę staigmenų. Puikių įspūdžių ir nepamirštamų emocijų dovanosiantis koncertas gyvos muzikos gerbėjų laukia jau balandžio 7-ąją 21.30 val.

12-asis „Tamstos“ gimtadienis: draugiškiausia scena ir populiariausių atlikėjų būrys

„Tamsta“ gimtadienis
+2