Kim Kardashian prisipažino maniusi, kad bus išprievartauta ir nušauta į galvą

Kim Kardashian
Kim Kardashian
© Vidapress.ee
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-03-20 15:14

Atvirai apie baisiausią naktį gyvenime prabilusi Kim Kardashian neslėpė bijojusi ne dėl tik savo gyvybės. Dar spalį per ginkluotą apiplėšimą užpulta žvaigždė dabar prisipažino maniusi, kad bus išprievartauta.

Ji pasipasakojo naujausioje realybės šou „Keeping Up With the Kardashians“ laidoje, kurios epizodas buvo neseniai paviešintas.

Du vaikus auginanti įžymybė buvo užpulta viename Paryžiaus viešbutyje policininkais apsimetusių užpuolikų, kurie jai grasino ginklu, o vėliau užklijavo burną ir užrakino vonios kambaryje.

Kim nerimavo, kad pirmiau bus išprievartauta, o po to nušauta savo viešbučio kambaryje. „Jie užklijavo man burną lipnia juosta, kad negalėčiau šaukti, tada sugriebė už kojos, o aš buvau be apatinių. Tuomet pritraukė mane arčiau savęs ir pamaniau: „Tai ta akimirka, kai jis mane išprievartaus.“ Mintyse nusiteikiau, kad tai įvyks, bet tada jis to nedarė. Lipnia juosta surišo mano kojas ir nukreipė į mane ginklą. Tą akimirką galvojau, kad jie tikrai paleis man kulką į galvą. Meldžiau, kad Kourtney įstengtų toliau normaliai gyventi po to, kai grįžusi į kambarį ras mano lavoną lovoje“, – su ašaromis akyse siaubingą naktį prisiminė garsenybė.

Primename, kad plėšikai į realybės šou žvaigždės kambarį įsibrovė apie 2 val. 30 min. nakties, kai ji gulėjo lovoje vien su naktinukais. Juos į viešbutį įleido durininkas, kai šiam pagrasino ginklu.

reklama

Išgirdusi laiptais link jos artėjančius žingsnius, o netrukus per stiklines miegamojo duris pamačiusi du atsėlinančius vyrus, ji iškart suprato, kad kažkas negerai, ir jau ruošėsi skambinti savo apsauginiui Pascaliui Duvieriui, bet užpuolikai išplėšė jai iš rankų telefoną.

Nors Paryžiuje K. Kardashian viešėjo kartu su seserimis Kourtney bei Kendall, jos tada, lydimos Kim apsauginio, buvo už kelių kilometrų nuo viešbučio esančiame naktiniame klube.

Išsamiau apie tai žiūrėkite čia:

Kim Kardashian prisipažino maniusi, kad bus išprievartauta ir nušauta į galvą

Kim Kardashian
+16