R. Ščiogolevaitė – apie santuoką: kodėl tekėjau ir kam tie vyrai sukurti?

Rūta Ščiogolevaitė
Rūta Ščiogolevaitė
© Organizatoriai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-03-20 14:33

35-erių dainininkė Rūta Ščiogolevaitė nei televizijos projektų teisėjos kėdėje, nei duodama interviu apie tai, kaip gyvena, nerenka žodžių ir kalba tiesiai. Šį vakarą ji ne tik pakvies į naujus savo šeimos namus, bet ir papasakos, kodėl per pastaruosius kelerius metus ne kartą vyrui rėžė „skiriamės!“.

„Buvo periodas, kai vaikai buvo išvis maži, negalėjau suvokti, kodėl tekėjau, ir kam tie vyrai sukurti. Juk kai jo nebuvo, aš puikiai gyvenau. Turėjau vieną vaiką, gyvenau savo namuose, susitvarkiau viską. Eidavau miegoti, kada noriu, darydavau valgyti, ką darydavau, ir man nereikėjo sakyti „čia neskanu, o mano mama daro su kitokiu padažu“. Man nereikėjo viso šito kentėti, taikytis ir derintis prie milijono dalykų, prie kurių privalau taikytis“, – šįvakar gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos dainininkė.

Rūta Ščiogolevaitė su sūnumi

Dvejų su puse Anabelė ir beveik pusantrų metukų Aronas – dėl jų Rūta dabar kur kas dažniau matoma įvairių televizijos projektų teisėjo kėdėje, o ne scenoje.

„Tai patogus darbas ir lengvas uždarbis. Nereikia ilgai repetuoti, tiesiog laiku atvykti ir nusifilmuoti...“ – prisipažins Rūta.

reklama

Gavusi bet kokį pasiūlymą, dabar Rūta pirmiausia galvoja, ar nenukentės šeima. Būtent todėl dainininkė prisipažįsta iki šiol neišvykusi koncertuoti į JAV, nors tokių pasiūlymų sulaukė.

Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė

„Esu daug paaukojusi, ir situacija negerėja. Tikėjausi, kad vaikams paaugus, galėsiu aktyviau įsijungti į tą veiklą, bet atsitiko priešingai“, – pasakos ji.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – jau šiandien 20.25 val. tik per LNK.

R. Ščiogolevaitė – apie santuoką: kodėl tekėjau ir kam tie vyrai sukurti?

Rūta Ščiogolevaitė
+8