Prodiuseris L. Šeškus atkirto Geltonai, šiai paklausus, su kuo permiegoti, kad patektų į televiziją

L. Šeškus ir Geltona
L. Šeškus ir Geltona
© Alfa.lt fotomontažas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-03-20 14:21

Neseniai žinoma atlikėja Edilija Nikartaitė-Geltona prabilo apie ją staiga užgriuvusią šlovę, o vėliau prisiminė ir savo pabėgimą iš pramogų pasaulio. Vis dėlto dabar, praėjus daugiau nei dešimčiai metų, moteris norėtų grįžti į viešumą.

Tačiau ji įsitikinusi – to padaryti jau nebeįmanoma. „Visur yra gerai žinomų vyrų žmonos arba meilužės. Visi, kas ateina naujai į ekraną, tai yra ne šiaip kažkas naujai iš gatvės“ , – pasisakė ji.

Perskaitęs tokį viešą moters pareiškimą, vienas garsiausių televizijos prodiuserių, Laurynas Šeškus, nusprendė atskleisti, kaipgi iš tiesų patekti į žydruosius ekranus. Savo pastebėjimus jis užrašė socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje.

„O kaip iš tikrųjų patekti į TV? Nėra sudėtinga. Yra daug kelių. Pavyzdžiui:

- Kurkite video blogą ir turėkite tūkstantinę ir vis augančią sekėjų auditoriją. Tegul TV žmonės pavydžiai tyrinėja jūsų fenomeną.

- Skaitykite paskaitas ir tegul legendos apie jus, nešiojamos studentų ar seminarų dalyvių, sklinda tokiu platumu, kad neaplenks ir TV prodiuserių.

- Būkite kompanijų siela, veskite renginius, tegul dėl jūsų plėšosi užsakovai, kas jie bebūtų.

- Juokaukite. Juokaudami rinkite pilnas sales, tegul pradžioje ir nedideles.

- Studijuokite žurnalistiką ir būkite ryškesnis nei visi kiti, tai darantys. Drąsesni, tiesesni, racionalesni.

- Studijuokite aktorystę, bet domėkitės dramaturgija ir skaitykite ne tik knygas (jas būtinai), bet ir informacinius portalus. Ir jei esat aktorius, pabandykit ne vaidinti TV vedėją, o tiesiog vesti laidą (tai daug sunkiau).

- Kalbėkite. Daug daug kalbėkite viešai pasitaikius kiekvienai progai. Ir kalbėdami gaudykit reakciją. Ar visi pakyla, kai norit? Ar pralinksmėja ir susigraudina, kai norit?

- Analizuokite geriausius pasaulio TV vedėjus. Būkite įsitikinę, kad, be talento ir charizmos, jie dar turi ir sistemą. Pabandykite suprasti, kokia ji.

- Supraskite, kad darbas TV yra ne save rodyti, o kažką rodyti, todėl ieškokite įdomių dalykų ir apie juos pasakokite kitiems.

- Išmokite rodyti dėmesį kitiems. Tegul visi jaučiasi šalia jūsų pakylėti.

- Pirmiau, nei kas nors jus atras, turite atrasti save patys. Vėliau gal kas pastebės ir padės augti.

- Ir, pabaigai, permiegokite su prodiuseriu (–e)

O kai jums pasiseks, suprasite, kad tai tik darbas, nė kiek ne geresnis nei šimtai kitų darbų“, – rašė jis.

Komentatoriai iškart suskubo girti vyrą už teisingus žodžius. Pasisakė ir žinomas humoristas Paulius Ambrazevičius, duodamas atkirtį Geltonai, kuri teigė, kad žmonių tiesiog iš gatvės televizijoje jau nebebūna. „Dukart atėjau į televiziją iš gatvės. Taip ir galvojau, kad kažką ne taip dariau...“ – juokavo jis.

Pakomentuoti Geltonos ir L. Šeškaus žodžių progos nepraleido ir kitas žymus prodiuserius – Laimonas Kirkutis. „Man šitas straipsnis labai kirto per savivertę, nes nė vienas iš vedėjų, su kuriais teko dirbt, niekada nepasiūlė permiegot. Net Stonkus“, – juokavo jis.

Laidoje „Raudonas kilimas“ apie praėjusią šlovę kalbėjusi E. Nikartaitė-Geltona sakė, jog dabar su mielu noru grįžtų į televiziją, tik šįkart – ne kaip dainininkė.

„Gal televizija visai ir faina, man būtų ir visai įdomu. Gal visai ir pasifilminčiau kažkur seriale. Ar laidos vedimas, projekto vedimas. Aš gal mielai sudalyvaučiau kažkokiame projekte, kaip kokie šokiai ant parketo“, – savo svajones atskleidė atlikėja.

Prodiuseris L. Šeškus atkirto Geltonai, šiai paklausus, su kuo permiegoti, kad patektų į televiziją

L. Šeškus ir Geltona
+6