Džiugi žinia: laukiasi abi Puzaraitės!

Irūna ir Ineta Puzaraitės
Irūna ir Ineta Puzaraitės
© Dmitrijus Radlinskas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-03-20 12:34

Buvusių grupės „Mokinukės“ narių Inetos ir Irūnos šeimose – netikėtas sutapimas: abi seserys laukiasi! Tiesa, Ineta laukiasi jau antrojo vaikelio, o Irūnai tai bus pirmagimis. Šią žinią apie dvigubą šventę Alfa.lt patvirtino pati Irūna.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su vyru Ąžuolu Žvaguliu susituokė 2015 gegužę, o tų pačių metų liepą ant rankų jau sūpavo pirmagimę Barborą.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir Ąžuolas Žvagulis

„Visas mano nėštumas buvo tikrai labai lengvas. To man galėtų pavydėti ne viena moteris. Laiko liko labai labai nedaug, o aš visur lakstau, važinėju. Nėra taip, kad guliu namuose, man ten būtų sunku. Viskas vyksta tobulai“, – dar kiek anksčiau apie pirmąjį nėštumą portalui Alfa.lt kalbėjo I. Puzaraitė-Žvagulienė.

Vėliau moteris ne kartą yra sakiusi, jog kartu su vyru pasvajoja ir apie antrąjį vaikelį. „Aš kartais pagalvoju, kad mūsų Barbora jau tokio amžiaus, kai galima pradėti galvoti apie broliuką ar sesutę“, – praėjusių metų rugpjūtį portalui Alfa.lt kalbėjo dainininkė.

reklama

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su dukra Barbora

„Man tikrai nebūtų sunku keltis naktimis, fiziologiniu požiūriu organizmas lengviau reaguotų į tokius pokyčius nei vyresnio amžiaus merginoms, o ir Barbora jau kiek ūgtelėjusi, jau būtų smagu, jei namuose turėtų su kuo pažaisti...“ – neslėpė I. Puzaraitė-Žvagulienė.

Smagus sutapimas – šiuo metu vaikelio laukiasi ir jos sesuo Irūna. Ji su vyru Roku Čepononiu susituokė praėjusių metų birželį. Mergina jau taip pat kurį laiką galvojo apie šeimos pagausėjimą.

Irūna Puzaraitė-Čepononienė (Jolantos Rutkauskienės nuotr.)

Akylesni televizijos žiūrovai pastebėjo, jog neseniai rodytoje „KK2 penktadienis“ laidoje, kurią moteris veda, ji pasirodė su pilvą maskuojančia suknele. Anksčiau Irūna minėjo, jog labai myli savo darbą televizijoje, tačiau šeimos pagausėjimas jai – vienas svarbiausių dalykų.

Irūna Puzaraitė-Čepononienė

„Aš tokia įsimylėjusi savo darbą! Labai tikiuosi, kad televizijai manęs dar reikės. Bet, aišku, čia jau kaip Dievulis duos. Taip sakau todėl, kad labai noriu ir šeimos pagausėjimo, ko paprastai nesuplanuosi ir nesurikiuosi, kada ir kaip jis turi būti. Tikiuosi, kad Dievulis man bus dosnus“, – viltingai apie šeimos pagausėjimą ir darbus kalbėjo dainininkė praėjusių metų liepą.


Džiugi žinia: laukiasi abi Puzaraitės!

Irūna ir Ineta Puzaraitės
+25