„Wizz Air“ valdyboje – pokyčiai

„Wizzair“ lėktuvas
„Wizzair“ lėktuvas
© Archyvas
Alfa.lt
2017-03-20 12:03

„Wizz Air Holding plc“ („Wizz Air”), didžiausioje žemų sąnaudų oro linijų bendrovėje Centrinėje ir Rytų Europoje, vyksta svarbūs pokyčiai pagrindinėje vadovų komandoje. Nuo šių metų balandžio 1 d. aviakompanijos operacijų vadovas Diederik‘as Pen‘as pradeda eiti vykdomojo viceprezidento ir operacijų vadovo pareigas.

„Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Diederik’as Pen’as kyla karjeros laiptais ir pradeda eiti vykdomojo viceprezidento bei operacijų vadovo pareigas, – sako „Wizz Air“ vadovas Jozsef‘as Varadi‘s. – Diederik’as reikšmingai prisidėjo prie sėkmingo aviakompanijos augimo ir verslo plėtros pastaruosius ketverius metus. Jo paaukštinimas atspindi operacijų komandos svarbą, siekiant 20 proc. padidinti pajėgumus einamaisiais finansiniais metais ir išplėsti bazines operacijas 28 miestuose 15-oje šalių per 2017-uosius, tuo pat metu išlaikant aukščiausios klasės orlaivių panaudojimo lygį ir skrydžių patikimumą.“

Diederik’as Pen’as prie aviakompanijos prisijungė 2013 m. kaip „Wizz Air“ operacijų vadovas. Pasikeitus pareigoms, Diederik‘as dirbs iš biuro Budapešte bei bus atskaitingas bendrovės vadovui.

„Wizz Air“ ir toliau siekia užimti rinkos lyderės poziciją – aviakompanija savo „Airbus“ A320 ir A321 orlaivių parką išnaudoja daugiau nei 12 valandų per parą, jis yra vienas iš jauniausių visoje Europoje. Bendrovės atšauktų skrydžių reitingas – vienas žemiausių visoje rinkoje.