M. Katleris – apie A. Jagelavičiūtės parodiją: paklausi apie gyvenimą, o ji baigia apie stilių

Žurnalo "Žmonės" apdovanojimai
Žurnalo "Žmonės" apdovanojimai
© Paulius Peleckis
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-03-20 12:00

Antrojoje „Pakartok!“ laidoje kvatosis ir tie, kurių niekada nežavėjo parodijos žanras. Projekto scenoje pasirodys keturi aktoriai, kurių pasirodymus vertins aktoriai Robertas Aleksaitis ir Kristina Kazlauskaitė bei humoristas Mantas Katleris. Komisija negailės tiek aštrių kritikos strėlių, tiek saldžių pagyrų.

Aušrai Štukytei „Pakartok!“ scenoje teks įsikūnyti į skandalingąją dainininkę Dainą Bilevičiūtę. Vitalijus Cololo suvaidins Baltarusijos prezidentą Aleksandrą Lukašenką, Mariui Jampolskiui burtai lems sukurti aktoriaus Kosto Smorigino personažą.

Aktorė Ineta Stasiulytė scenoje sukurs stilistės Agnės Jagelavičiūtės parodiją. Pamačiusi, kad jai reikės vaidinti vieną žinomiausių šalies moterų, I. Stasiulytė neslėps džiaugsmo.

„Vien dėl Agnės verta dalyvauti antrą kartą“, – jau šį vakarą laidoje kalbės praėjusio sezono „Pakartok!“ nugalėtoja. Išvydę, kaip aktorei seksis parodijuoti šią garsią moterį, žiūrovai dar kartą įsitikins, jog I. Stasiulytė šioje srityje yra sunkiai pralenkiama.

„Man patinka, jog ji yra konkreti, nebijo būti savimi, griežtai ir aiškiai dėlioja savo mintis. Nieko nebando pagražinti, ir tas man labai artima“, – apie A. Jagelavičiūtę kalbės I. Stasiulytė. Įsijausti į vaidmenį jai padėjo daugybė peržiūrėtų interviu. „Agnė – be galo elegantiška moteris ir labai graži“, – komplimentų negailės aktorė.

reklama

I. Stasiulytė, stengdamasi atkartoti tam tikrą žmogų, itin gilinasi ne tik į vidinį jo pasaulį. Pasak jos, norint patirti Agnę, reikia įsigilinti į jos fiziologiją. „Pas ją yra nosies laikymas – kalbant ir dėliojant mintis, reikia turėti omenyje nosį. Tada nosis pereina į kitą garsą. Visą tą reikia suvaldyti vienu metu“, – jau šį vakarą kalbės I. Stasiulytė.

Tik išvydęs A. Jagelavičiūtės parodiją, M. Katleris iš juoko kris ant stalo. Daugeliui televizijos žiūrovų pro akis nepraslydo įvykis, kai alkoholio padauginusi A. Jagelavičiūtė pramogų pasaulio apdovanojimų metu reikalavo, kad į sceną užliptų M. Katleris. Šis įvykis taip pat bus prisimintas.

„Vėl teks girti. Minuso jokio neįžiūrėjau. Buvo nerealu, tas visas kalbėjimas, visi priežodžiai, kurie būna tik pas Agnę. Pagauta visa maniera – jos paklausi apie gyvenimą, o ji baigia apie stilių“, – pagyrų negailės M. Katleris.

„Viskas iki kaulų smegenų, iki plaukų galiukų... Pagautas jos mąstymas, balso tembras, judesiai... Aš neturiu žodžių. Čia jau ne „Pakartok!“, atrodo, kad gyvenate jos gyvenimą“, – liaupsėmis I. Stasiulytę apipils K. Kazlauskaitė.

M. Katleris – apie A. Jagelavičiūtės parodiją: paklausi apie gyvenimą, o ji baigia apie stilių

Žurnalo "Žmonės" apdovanojimai
+15