Tęsiama miške pasiklydusio šiauliečio paieška: vilties mažai

Gūdžiuose Rėkyvos miškuose tebevyksta kovo 9 d. dingusio 46-erių šiauliečio Audriaus Jarušo paieška. Deja, tačiau vilties rasti jį gyvą nėra.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė Alfa.lt sakė, kad policija tęsia paiešką miške, tačiau pelkėtame miške surasti vyrą gyvą vilčių mažai.

„Manau, kad ne, todėl kad mūsų patys pareigūnai buvo įklimpę iki pažastų į tas pelkes. Bijom, kad kažkur įklimpo ir pradingo, nes ten pelkės“, – teigia G. Smagriūnienė.

Apie tai, kad pasiklydo miške ir neranda išėjimo, vyras kovo 9-ąją policijos pareigūnams ir namiškiams pranešė pats. Vyras neparėjo, o nutrūkęs telefono ryšys tik sustiprino

Artimųjų nerimą dar labiau sustiprino tai, kad šiaulietis klampų mišką gerai žinojo, pasižymėdavo kelią. Tiesa, artimiesiems nerimą kelia ir tai, kad dingęs vyriškis sirgo epilepsija.

Dingusio tėvo ieškančios dukros LNK sakė, kad miškus šukuoti padėjo ir gausios savanorių pajėgos. Tiesa, tai, kad tėvas pasiklydo jam puikiai žinomuose miškuose, protu nesuvokiama.