Taip su telefonu elgtis negalima: po nelaimės vyras atrodė lyg užpultas

Apple
Apple
© SCANPIX
ANGLIJA.today
2017-03-20 09:11

32 metų amžiaus vyras buvo užmuštas elektros srove, kai šis vonioje krovė savo išmanųjį „iPhone“ telefoną.

Vakarų Londone gyvenęs Richardas Bullas patyrė sunkius nudegimus, kai jo išmaniojo „iPhone“ telefono įkroviklis sušlapo. Sužalojimai buvo tokie stiprūs, kad jo žmona Tanya pradžioje pagalvojo, kad jį kažkas užpuolė.

Koroneris šį incidentą įvardino kaip mirtį dėl nelaimingo atsitikimo ir tikino, kad išsiųs pranešimą „Apple“ kompanijai, siekiant išvengti panašių incidentų ateityje.

Dienraštis „The Sun“ praneša, kad Richardas Bullas tikėtinai prijungė savo išmanaus telefono įkroviklį per ilgintuvą iš koridoriaus ir gulėdamas vonioje naudojosi telefonu.

Kai įkroviklis sušlapo, jis patyrė smarkius nudegimus ant krūtinės bei rankos ir galiausiai mirė. Incidentas įvyko praeitų metų gruodžio mėnesį.

Koronerio asistentas, daktaras Seanas Cummingsas, kuris trečiadienį, kovo 15 dieną, Vakarų Londono koronerių teisme (angl. West London Coroner's Court) atliko tardymą, tikino, kad „Apple“ kompanijai išsiųs pranešimą, siekiant išvengti panašių incidentų ateityje.

Daktaras Seanas Cummingsas pareiškė: „Šie telefonai atrodo kaip nepavojingi prietaisai, tačiau jie gali būti tokie pat pavojingi kaip ir vonioje naudojamas plaukų džiovintuvas.“

„Jie turėtų pridėti įspėjimus. Vėliau ketinu parašyti pranešimą šių telefonų gamintojams“, - pridūrė koronerio asistentas.