NBA lygoje – Valančiūno dublis ir Motiejūno klubo pergalė

J. Valančiūnas
Basketnews.lt
2017-03-20 07:18

NBA lygoje triuškinamą pergalę iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Toronto „Raptors“ (41-29) ekipa – namuose 116:91 (32:24, 30:21, 29:28, 25:18) ji nušlavė Indianos „Pacers“ (35-34) krepšininkus.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos šiame susitikime žaidė 24 minutes, pelnė 11 taškų (4/8 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių, blokavo varžovų metimą ir tris kartus pažeidė taisykles.

Tai buvo pirmasis ekipų susitikimas po praėjusių metų atkrintamųjų, kai serijoje prireikė septynerių rungtynių, o mūšį laimėjo Toronto komanda.

„Nuo susitikimo pradžios iki pabaigos žaidėme su su jėga. Tai yra tai, ką mes visada ir akcentuojame. Manau, kad šiandien gerai žaidėme tiek gindamiesi, tiek puldami. Privalome tai tęsti“, – po mačo sakė Dwane'as Casey.

Šeimininkai išsiveržė į priekį pirmojo kėlinio viduryje, o po antrojo ketvirčio susikrovė 17 taškų persvarą (62:45). Tokio didelio pranašumo po pirmųjų dviejų kėlinių „Raptors“ neturėjo ilgiau nei du pastaruosius mėnesius.

Jakobas Poeltlas per trečiąjį kėlinį pelnė 6 taškus, o „Raptors“ į lemiamą ketvirtį nusinešė 18 taškų persvarą (91:73).

„Šiame susitikime pralaimėjome visus kėlinius. Tu negali laimėti rungtynių, jei nelaimi nė vieno kėlinio“, – teigė „Pacers“ strategas Nate'as McMillanas.

Septyni Toronto krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, o Poeltlas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes. Austras pelnė 12 taškų ir pridėjo 7 atkovotus kamuolius.

„Raptors“ ekipa dominavo po krepšiais. Kovą dėl atšokusių kamuolių jie laimėjo 51:33. Pirmajame kėlinyje Casey auklėtiniai atkovojo 20 kamuolių, tuo metu svečiai iš Indianos – tik 5.

Tai buvo 26-asis Valančiūno dvigubas dublis šį sezoną. Pagal šį rodiklį jis pirmauja komandoje.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 22, Serge'as Ibaka 16, DeMarre'as Carrollas (4/5 trit.) ir Jakobas Poeltlas po 12 (7 atk. kam.).

„Pacers“: Paulas George'as 18, Thaddeusas Youngas ir Jeffas Teague'as po 16 (7 rez. perd.), Monta Ellisas 10.

Naujojo Orleano „Pelicans“ (29-41) vis geriau jaučiasi aikštelėje su Anthony Davisu ir DeMarcusu Cousinsu aikštelėje.

Donato Motiejūno atstovaujama ekipa iškovojo ketvirtą pergalę per pastaruosius penkis susitikimus, o šiąnakt savų žiūrovų akivaizdoje 123:109 (28:34, 20:20, 40:30, 35:25) įveikė Minesotos „Timberwolves“ (28-41) krepšininkus. Tai buvo trečioji „Timberwolves“ nesėkmė iš eilės.

D. Motiejūnas žaidė 6 minutes, pelnė 4 taškus (2/3 dvit., 0/2 baud.), blokavo varžovų metimą bei kartą pažeidė taisykles.

„Pelicans“: Anthony Davisas 28 (11/14 dvit., 12 atk. kam.), Jordanas Crawfordas 22 (4/7 trit.), Jrue Holiday 21 (4/5 trit., 7 rez. perd.), DeMarcusas Cousinsas 15 (11 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.).

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 33 (4/8 trit.), Andrew Wigginsas 25, Shabbazas Muhammadas 20 (7/10 dvit., 6 atk. kam.), Ricky Rubio 10 (14 rez. perd.).