Suliesėjusi S. Nainė atskleidė, kaip pavyko tai padaryti

Simona Nainė ir Deivis
Simona Nainė ir Deivis
© Fotodiena.lt
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-03-20 07:00

Dainininkė, televizijos projektų dalyvė ir drabužių kūrėja Simona Nainė atvira – pavasario ji laukia jau ilgai. Itin daug veiklos turinti moteris atskleidė, jog naująją kolekciją pristatys jau visai netrukus, o ir įkvėpimo tam ieškoti jai nereikia. Simona – žmogus, kuris į viską žiūri realistiškai, o kad sektųsi paprasčiau, atlikėja visai neseniai ėmėsi šiokių tokių pokyčių.

Simona Nainė

„Aš labai laukiau pavasario. Atsibodo šaltis ir lietus, todėl kiekviena saulėta diena yra mažas žingsnis į tą tikrąjį pavasarį. Jis man visada simbolizuojasi su gera nuotaika ir pozityvu. O kas liečia drabužius, tai pavasariui būtinai paruošiu kažką naujo. Mano kurti apdarai turėtų pasirodyti balandžio pradžioje“, – atskleidė ji.

Simona Nainė

Paklausta, kur ieško įkvėpimo naujiems apdarams, moteris teigė, kad ją kurti skatina visai kas kita. „Kartais įkvėpimo gali ir visiškai nebūti, tiesiog žinau, kad dabar – naujas sezonas, ir būtinai turiu kažką padaryti. Aš nesu tas žmogus, kuriam reikalinga tam tikra atmosfera, kad galėčiau kažką sukurti. Esu realistė – apie naujas kolekcijas galvoju ne tik artėjant pavasariui, bet visada. Man tai gana nesudėtinga, nes visuomet kažką naujo kuriu galvodama apie save, ką pati norėčiau dėvėti“, – sakė S. Nainė.

Simona Nainė

Paklausta, kokios didžiausios miestiečių stiliaus klaidos pavasarį, atlikėja teigė, jog tokių nė nėra. „Man pats gražiausias derinys – juoda ir balta. Žmonės gali sakyti, kad tai yra paprasčiausios spalvos, kurias lengva derinti, bet man tai – amžina klasika. Šį derinį pasirinkęs žmogus visada atrodo gerai, nepriklausomai nuo to, koks metų laikas. Kiekvienas atėjus šiltesniems orams norime ryškesnių spalvų, pasiilgstame saulės, žalumos. Todėl nemanau, kad žmonės pavasarį išvis daro kažkokias stiliaus klaidas – kaip tik visi atsiskleidžia. Ir, svarbiausia, daugiau šypsosi“, – ir pati nusišypsojo ji.

Simona Nainė

S. Nainė teigė, jog pavasarį, kai daugiau saulės ir šilumos, dirbti kartais tampa sunkiau, tačiau svarbu į šią bėdą pažiūrėti originaliai. „Sunku tada, kai už lango saulė, o tu visą dieną esi priverstas dirbti uždaroje patalpoje. Tačiau šiuo metu turiu labai geras dirbtuves su šauniu balkonu, į kurį nuolat galiu išeiti, darbuotis iš ten. O vasarą ar pavasarį aš dažnai dirbu iš lauko kavinių ar restoranų. Džiaugiuosi, kad darbas manęs nepririša. Apskritai manau, kad gyvenime viskas priklauso nuo požiūrio. Jei negali išeiti į lauką, visada gali atsidaryti langą ir panašiai“, – savo nuomonę išsakė Simona.

Simona Nainė

Dainininkė neslėpė, jog pavasarį jos laukia nemažai darbų. „Daug kas sako, kad vienas mėnesis darbingas, kitas – ne, bet aš džiaugiuosi, kad su savo prekės ženklu tų bangų nejaučiu. Visi mėnesiai man darbingi. Smagu, kad šiuo metu man padeda dar dvi asistentės. Taigi viskas tampa šiek tiek paprasčiau“, – pasakojo ji.

Vis dėlto nepaisant to, jog moteriai dabar padeda dar dvi merginos, S. Nainė yra linkusi kuo įmanoma daugiau viską daryti pati. „Asistentes pasisamdžiau gana neseniai, gal tik prieš pusmetį. Tačiau ir dabar jos klausia, kam yra reikalingos, jei viską padarau aš. Tačiau būna tokių dienų, kai aš turiu filmuotis ar turiu dar kokių veiklų, taigi už mane „Nunu“ ženklu rūpinasi būtent jos. Juk negaliu pasakyti klientams „atleiskite, man šiandien du filmavimai“. Man jos išties labai padeda. Tada ir aš viską galiu padaryti greičiau, o man norisi plėtros. Negaliu stovėti vietoje“, – sakė ji.

Simona Nainė

Paklausta, ar pavasarį pradeda dėl savo figūros stengtis labiau, S. Nainė nustebino. „Labai juokiuosi, nes visi man sako, kad per filmavimus „Muzikinio iššūkio“ projektui labai suliesėjau. Tačiau aš nieko specialiai nedariau – tikriausiai gulėdama lovoje numečiau keletą kilogramų“, – juokėsi ji.

Moteris užsiminė, jog sportas – ne jai. „Tikrai žinau, kad reikia sportuoti, nors nesu to mėgėja. Ėjimas į sporto klubą man yra tam tikra kančia. Šiuo metu bandau tvarkyti savo stuburą, kad jis būtų tiesus, todėl kol kas negaliu jokiais sportais užsiimti. Man leidžiama tik bėgti, bet man tai išvis nepatinka. Taigi šiuo metu tikrai nei sportuoju, nei specialiai kažko kito imuosi – svoris krinta natūraliai. Manau, kad tai dėl daugybės veiklų, darbų ir streso“, – svarstė ji.

Simona Nainė ir Deivis

S. Nainė pridėjo, jog apskritai į savo svorį nežiūri itin griežtai, nes tai nėra svarbiausias dalykas. „Būna, kad vakarais sau užsisakau picą. Arba po filmavimų projekte mes visi turime tradiciją važiuoti į piceriją ir ten užsisakyti visko, ko tik širdis geidžia. Apskritai esu toks žmogus, kuriam nėra svarbu, kiek tiksliai sveriu. Aš galiu sverti nors ir 100 kilogramų – svarbu tik tai, kaip atrodysiu. Taip pat aš suprantu, kad dėl tam tikro kilogramų skaičiaus aš netapsiu nei geresne, nei blogesne. Ar sversime 80, ar 70, ar 60 kilogramų, mūsų vidus ir gerumas nuo to niekada nepriklausys“, – tvirtai kalbėjo ji.

Suliesėjusi S. Nainė atskleidė, kaip pavyko tai padaryti

Simona Nainė ir Deivis
+33