Kurtinaitis: žaidimas skaidrėja, reikia susigrąžinti kovingumą

„Lietuvos rytas“ – „Dzūkija“
„Lietuvos rytas“ – „Dzūkija“
© Fotodiena.lt
Alfa.lt
2017-03-18 21:12

Sekmadienį „Lietuvos ryto“ komanda sužais trečias iš eilės rungtynes savų sirgalių akivaizdoje. „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate Rimo Kurtinaičio auklėtiniai susitiks su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa.

Sostinės komandos vairininkas teigė, kad mače prieš Ramūno Cvirkos komandą vilniečiai stengsis įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

„Turime pagerinti gynybą - tiek prieš varžovų derinį „du prieš du“, tiek asmeninę.

Daug dėmesio skiriame puolimui - pakeitėme daug derinių ir reikia įdirbio. Treniruojamės neblogai ir viskas vyksta pagal planą.

Bent užsiėmimų metu žaidimas skaidrėja, aiškiau matosi mintis, ką mes norime padaryti.

reklama

Kaip anksčiau esu minėjęs, labai svarbu viską perkelti į rungtynes. Manau, kad atėjo laikas, kai tai turėtų mums pavykti“, - sakė „Lietuvos ryto“ vyr. treneris.

Apie jaunimo integraciją į komandą

„Manau, kad mes privalome integruoti jaunimą, nes yra dublerinė „Lietuvos ryto“ komanda „Perlas“.

Turime iš ten kviestis žaidėjus, nes rotacija yra reikalinga.

Paskutinėse rungtynėse prieš „Dzūkiją“ nemažai žaidė Margiris Normantas ir jis įnešė tos energijos, kurios mums dažnai trūksta.

Šiuo metu svarbu, kad nevyktų tik integracija - turime prikelti pagrindinės komandos žaidėjų kovingumą. Aišku, perspektyvių krepšininkų įsiliejimas į ekipą, kaip minėjau, suteikia energijos ir manau, kad sujungus jaunimą ir vyresnių žaidėjų patirtį turėtų viskas būti gerai“, - teigė R.Kurtinaitis.

Apie draugiškas rungtynes su Maskvos srities „Chimki“

„Tiek mes, tiek „Chimki“ ieškojome rungtynių, kadangi jos yra reikalingos.

Per savaitę Lietuvos čempionate sužaidžiame vieną susitikimą. Turime daug pasikeitimų puolime ir gynyboje - reikia pasitikrinti, kaip veikia šie dalykai.

Aišku, tą daryti oficialiose rungtynėse yra sudėtinga.

reklama

„Chimki“ turi panašią problemą - jie buvo susidėlioję kalendorių Vieningoje lygoje taip, kad dalyvautų kitame Europos taurės etape.

Rusams nepavyko žengti tolyn, kaip ir „Lietuvos rytui“.

Jie paskambino ir paprašė rungtynių. Suderinome du labai reikiamus dalykus - susitikimą ir paramą buvusiam „Lietuvos ryto“ žaidėjui Oleksandrui Okunskiui, kuris sunkiai serga.

Todėl manau, kad bus naudinga tiek mums, tiek „Chimki“ sužaisti šias rungtynes“, - sakė R.Kurtinaitis.