Gudaitis prieš rungtynes: Stepas Vilniuje tikrai norės parodyti, kas ir kaip

„Lietuvos rytas“ – „Dzūkija“
„Lietuvos rytas“ – „Dzūkija“
© Fotodiena.lt
Alfa.lt
2017-03-18 21:09

„Lietuvos ryto“ vidurio puolėjas Artūras Gudaitis tikisi, kad artėjant lemiamoms LKL sezono kovoms jam pavyks įgauti optimalią sportinę formą.

Žaidėjas išsigydė rankos traumą, o paskutinėse rungtynėse prieš Alytaus „Dzūkiją“ pelnė 16 taškų bei buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių.

„Dabar viskas tvarkoje. Sportuoju visa jėga ir nejaučiu jokių pašalinių skausmų“, - sakė žaidėjas.

Sekmadienį vilniečiai namuose susitiks su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa, kuri šį sezoną svečiuose yra įveikusi Klaipėdos „Neptūno“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ klubus.

„Akcentuojame detales ir bandome gerinti žaidimą. Atvažiuoja pajėgi komanda, kuri demonstruoja neblogą krepšinį. Reikės kreipti dėmesį į detales ir pradėti demonstruoti savo žaidimą.

reklama

„Pieno žvaigždžių“ lyderiai - Steponas Babrauskas, kuris tikrai norės pasirodyti prieš buvusią komandą, taip pat ir Osvaldas Olisevičius, Andrėjus Agafonovas, Derrickas Low. Visi šie žaidėjai tikrai pavojingi“, - sakė A.Gudaitis, kuris teigė, kad Vilniaus ekipa rungtynėms ruošiasi kitaip, nei būdavo vadovaujant treneriui Tomui Pačėsui.

„Dabar treniruotės pasikeitė - kiekvienas strategas turi savo taktiką, krepšinio supratimą. Natūralu, kad prie kiekvieno žmogaus yra kažkas kitaip“.