Plazos auklėtiniai – Europos taurės finale

Joanas Plaza
© Karolis Kavolėlis
Basketnews.lt
2017-03-18 13:27

Antrąją pergalę Europos taurės pusfinalio serijoje iškovojo ir į finalą pateko Malagos „Unicaja“ komanda, kuri savo aikštėje 74:63 (27:11, 10:13, 16:18, 21:21) palaužė Krasnodaro „Lokomotiv“ klubą.

Serijoje iki dviejų pergalių Joano Plazos kariauna laimėjo 2-0. Pirmajame serijos mače ispanai svečiuose varžovus įveikė 73:57.

Finale Malagos ekipa susitiks su Jeruzalės „Hapoel“ arba Valensijos „Basket“ krepšininkais. Turnyro laimėtojas pateks į kito sezono Eurolygą.

„Unicaja“ jau nuo pat rungtynių pradžios kibo varžovams į atlapus – mačą pradėjo trimis tritaškiais be atsako (9:0). „Lokomotiv“ atsakė tolimu metimu, tačiau tuomet ispanai pelnė dar 10 taškų iš eilės ir jau pirmavo 19:3.

Antrajame kėlinyje mažiausia „Unicajos“ persvara siekė 9 taškus, o trečiajame ketvirtyje – 11 taškų. Tokiu pranašumu ji pirmavo ir prieš lemiamą kėlinį.

Per paskutines 10 minučių vaizdas aikštėje nesikeitė – Plazos kariauna pabėgo 14 taškų skirtumu, kurį išlaikė ir po rungtynių pabaigą skelbiančios sirenos.

Pralaimėjusiems buvęs Kauno „Žalgirio“ krepšininkas Ianas Vougioukas per 17 minučių pelnė 6 taškus (3/7 dvit.), atkovojo 8 kamuolius, keturis kartus prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius 21 (3/7 trit., 6/8 baudos, 4 rez. perd.), Kyle’as Foggas 16 (5/5 dvit.), Alenas Omičius 10 (6/12 baudos, 6 atk. kam.), Danielis Diezas 9 (2/3 trit.).

„Lokomotiv“: Kevinas Jonesas 17 (10 atk. kam.), Jevgenijus Baburinas 12 (4/6 trit.), Mattas Janningas 9, Tayloras Rochestie 7 (5 rez. perd.).