Reidas Vilniuje: įkaušę vairuotojai neišvengė dėmesio

Savaitgalį jau tradiciškai kelių policijos pareigūnai surengė naktį reidą. Iš penktadienio į šeštadienio naktį Vilniaus kelių policijos patruliai stebėjo naktinio Vilniaus gatves.

Reidas prasidėjo Vakarinio aplinkelio pradžioje, tunelyje stovintys pareigūnai apie 21:30 pradėjo savo budėjimą. Eismas vakarinio aplinkkelio dalyje buvo gausus, automobiliai buvo stabdomi, vietomis susidarė ir spūstys.

Pirmoji reide „pasižymėjo“„VW Toureg“ vairuotoja, apie 30 metų amžiaus moteris įpūtė 0,56 promiles. Neblaivi vairuotoja vis bandė išvengti fotografų dėmesio ir visais įmanomais būdais slėpė savo veidą.

Nepraėjus nei 10 minučių į reidą atvyko antrasis pažeidėjas. „Citroen“ markės automobilį vairuotojantis vyras užkliuvo pareigūnams, kai šie tikrino vairuotojo dokumentus. Pareigūnai pajautę alkoholio kvapą automobilyje paprašė kolegų atnešti alkotesterį. Vairuotojui buvo nustatytas lengvas 0,63 promilių girtumas. Vyras dar bandė ginčytis su pareigūnais, bet jo pastangos buvo bevaisės.

Vairuotojams neblaiviems, kuriems nustatomas lengvas neblaivumo laipsnis (nuo 0,41 promilės iki 1,5 promilės), gresia bauda nuo 289 iki 434 eurų ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo vienerių metų iki vienerių metų šešių mėnesių.

reklama

Vėliau apie pirmą valandą nakties reidas buvo perkeltas į jau legenda tapusią vietą: Klaipėdos–Pylimo gatvių sankryžą. Šioje reido vietoje neblaivių pažeidėjų išvengta, tačiau pakliuvo vienas vairuotojas neturintis teisės vairuoti.

Reidas Vilniuje: įkaušę vairuotojai neišvengė dėmesio

Naktinis kelių policijos reidas
+8