Moterų ir vyrų sugebėjimas mylėti priklauso nuo... kraujo grupės

Porelė
Porelė
© Pixabay.com

Kaip žinome, žmonės skiriasi vieni nuo kitų pagal savo charakterį, temperamentą ir jausmingumą. Kai kurie ezoterikos žinovai teigia, kad kraujo grupė gali atskleisti tam tikrus žmogaus charakterio bruožus ir net sugebėjimą mylėti. Ar jie teisūs, galime patys nesunkiai patikrinti.

0 (I) kraujo grupė (46 proc. )

Vyras

Jeigu priklausote šiai kategorijai, galima jus pasveikinti. Jūs esate vienas iš seksualiausių tipų, kurie stengiasi suteikti moteriai maksimalų pasitenkinimą lovoje. Moterys jus dievina. Jų dėmesio trūkumo jūs nejaučiate. Jūs dažnai paliekate sudaužytas širdis, nes meilės romanai – jūsų gyvenimo stilius.

Moteris

reklama

Šios kraujo grupės moterys būna gana emocingos ir labai pavydžios. Jos sugeba užsiimti seksu aktyviai ir ilgai. Gali įsimylėti dažnai, bet iš tikrųjų pamilsta tik vieną kartą gyvenime.

A (II) kraujo grupė (34 proc.)

Vyras

Skirtingai nuo pirmosios kraujo grupės atstovų, šis vyras bus gana drovus ir santūrus, užtat jo jausmai – gilūs ir stabilūs. Savo potraukį tokie vyrai išreiškia emocijomis ir prisilietimais. Šio tipo vyrui reikia dėmesio ir rūpestingumo, todėl puikiausiai gali sugyventi su moterimi, kurios charakteris panašus į jo motinos.

Moteris

Šios grupės atstovė – sudėtinga būtybė. Įsimylėjusi dažniausiai pameta galvą ir susipainioja savo jausmuose. Išoriškai atrodo šalta ir neprieinama, tačiau viduje išgyvena aistrų audras. Ji – labai jausminga ir yra puiki kandidatė į partneres geraširdžiam, ištikimam ir padoriam vyrui, nes sugebės visada atsakyti jam tuo pačiu.

B (III) kraujo grupė (14 proc.)

Vyras

Šio tipo žmogus bijo rimtos meilės, nes jau turėjo karčios patirties. Jį visi laiko lovelasu, tačiau tai – tik kaukė ir bandymas apsisaugoti. Šalia jo visada būna daug moterų, tačiau nė vienai jis neskiria per daug dėmesio. Linkęs būti neištikimas.

Moteris

reklama

Šios kraujo grupės moterys būna labai ambicingos ir impulsyvios. Jos gali priskaldyti daug malkų, mestis nuo vieno kraštutinumo prie kito. Joms tiktų santūrus, ramaus temperamento, sunkiai iš pusiausvyros išvedamas žmogus.

AB (IV) kraujo grupė (7 proc.)

Vyras

Jo jausmai būna negilūs, paviršutiniški. Jo išvaizda ir judesiai visada atrodo „kviečiantys“. Jis turi tokio seksualinio patrauklumo, kuris nebūdingas kitų grupių vyrams. Jis bus puikus meilužis. Ir jeigu moteris sugebės nekentėti per smarkiai, kai jis išeis pas kitą, tai jai verta su šiuo tipu užmegzti trumpalaikį romaną.

Moteris

Vyrams labai sunku užkariauti šios grupės atstovės širdį, nes tai – labai išskirtinė būtybė. Ji – griežta ir nepaprastai reikli, tačiau jos meilė gali būti unikali ir nežemiška.