Meilės horoskopas savaitei (03 20–26 d.)

Meilė
Meilė
Astromanija.lt
2017-03-20 07:00

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Pirmadienį Saulei įėjus į Avino ženklą, visi jo atstovai galės ryžtis naujoms pradžioms. Dar po savaitės stos Mėnulio jaunatis pirmajame Zodiake, taigi jums prasidės tikrų tikriausias pavasaris su atgimusiais ar naujai įsižiebusiais jausmais.

Venera, judėdama atgal, savaitgalį sudarys svarbią jungtį su Saule. Patartina būti jautriems ir įsiklausyti, ką jums šnabžda Visata bei jūsų širdis. Visa, ką išgirsite apie meilę, bus tiesa.

TAURAS

reklama

Meilė turi paliesti mūsų esybę, to iš jos tikimės. Tačiau ji mus ir keičia, atveria, uždaro, gąsdina ar drąsina... Kiekvieni santykiai – vis kitokie, net jei palieka skaudžių žymių mūsų sieloje.

Šią savaitę Taurams palanku apmąstyti, ką iš skirtingų meilės pamokų išmokote, neakcentuoti neigiamų potyrių, bet geriau suprasti, kaip galite dar labiau atverti širdį, pasitikėti, dar stipriau mylėti save, savo žmogų ir aplinkinius.

DVYNIAI

Tam tikra situacija jūsų aplinkoje trukdys įsijausti, atsiduoti ir visa širdimi būti su artimu žmogumi.

Šią savaitę galimas posūkis santykiuose, bet pokyčius, kaip suprantate, turėsite inicijuoti jūs patys, o ne laukti, kada tai padarys kiti.

Kai kurie Dvyniai gali aiškiai suvokti, kad jų romantinės viltys žlugo. Jei nepavyko su šiuo žmogumi, pavyks su kitu. Nepanirkite į savigailą, judėkite tolyn.

VĖŽYS

Savaitė darbe jums gali būti sunki, sudėtinga, todėl savo pyktį, nusivylimą ir prastą nuotaiką parsinešite į namus, perduosite artimiausiems žmonėms.

Gal situacija ir yra sudėtinga, niekas nesiginčija, bet kodėl dėl to turi kentėti kiti? Ieškokite paramos, paguodos santykiuose, bet nepaverskite partnerio atpirkimo ožiu, kuris turi atkentėti už visas jūsų nesėkmes.

LIŪTAS

reklama

Moralė ir meilė šią savaitę neišvengiamai ir skaudžiai susidurs. Neteisingai, neetiškai galite elgtis jūs arba jūsų mylimas žmogus. Jums teks spręsti, ką galite toleruoti, priimti, neišsižadėdami savųjų vertybių, o ko – nebe.

Galbūt nusikaltimo artimiausias žmogus ir nepadarė, bet jo elgesys gali jus stipriai nuvilti ir netgi paveikti jūsų jausmus jam ar jai. Įmanoma, kad situacija būtų ir apversta, būtent taip jausis jūsų partneris, svarstydamas, kaip šis nutikimas paveiks santykius ir jus siejantį meilės ryšį.

MERGELĖ

Nors daugeliui nepatinka, bet vėl tenka priminti, kad Venera gerai išmano ne tik meilės reikalus, bet ir finansus. Mergelėms teks šią savaitę su partneriu peržvelgti jų bendrą finansinę padėtį. Jeigu turite skolų, paskolų, teks mąstyti, kaip iš šios kebeknės išsisukti, pernelyg nenukentėjus.

Jeigu šiuo metu mąstote apie bendrą investiciją, būkite labai atsargūs, nes yra tikimybė viską prarasti. Ypač jei elgsitės impulsyviai arba darysite tai iš nevities. Nusiraminkite ir ieškokite racionalesnių sprendimų.

SVARSTYKLĖS

Susilaikykite nuo pagundos skųstis šeimos nariui ar giminaičiui dėl partnerio ar mylimo žmogaus, net jei šuo metu susidariusi asmeninė situacija jus liūdina.

Artimas giminaitis nuoširdžiai sieks apginti jūsų interesus, bet gali persistengti, neva manydamas, kad geriausiai žino, ko jums abiem reikia. Reikalai nepagerės, bet kels dar daugiau įtampos, nes nuolatos į ausį zys giminaitis, aiškindamas, ką turite daryti.

SKORPIONAS

Jeigu pastaruoju metu įsivėlėte į tarnybinį romaną, situacija gali tapti kebli ar netgi bjauri. Jus apėmę jausmai galbūt yra stiprūs ir tikri, tačiau šis ryšys pasmerktas žlugti arba ims šiomis dienomis tiesiog byrėti akyse. Jeigu darbo aplinkoje jūsų santykiai netoleruojami, galite netgi su vienu kolega įsivelti į ginčą ar bjaurų apsižodžiavimą.

reklama

ŠAULYS

Asmeniniame gyvenime švystels viltis, tačiau ją pamatyti nebus lengva. Šaulių astrologinio būsto Romantikos sektorių šią savaitę paveiks Saulės ir atgal judančios Veneros susitikimas.

Taigi turintys porą šio ženklo atstovai aiškiai pamatys, kas jų santykiuose neveikia ir kaip tai pataisyti. Bėda tik ta, kad komunikacijos planeta Merkurijus irgi veiks šią sritį, todėl susitarti dėl geriausių priemonių ir būdų gerinti ryšį poroje nebus lengva, tačiau įmanoma.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje įsipareigoję Ožiaragiai gali leptelėti partneriui skaudžią pastabą dėl namų priežiūros ar vaikų auklėjimo, o vėliau labai to gailėsis.

Greičiausiai tai darysite, norėdami atkreipti jo ar jos dėmesį į daromą klaidą ar neteisingą elgseną, bet sulauksite tik priešiškumo. Harmonijos nei namuose, nei jūsų poros santykiuose nepadaugės.

Taigi vienintelis žvaigždžių patarimas – stipriai prikąsti liežuvį, o kalbėti, tik gerai pagalvojus. Juk galima mušti ir žodžiais, todėl saugokite savo ir kitų jausmus bei jums brangų ryšį.

VANDENIS

Vienintelis būdas įveikti sunkią situaciją – ją tiesiog išgyventi. Niekur nuo problemų nepabėgsite, jos turi tendenciją vytis ir netgi persekioti.

Šią savaitę palanku aiškintis ir ieškoti akmenų, kurie neleidžia jūsų santykiams tekėti sklandžiai, ir juos kartu šalinti.

reklama

Paprasta nebus. Netrūks ir aršių ginčų, ir piktų žodžių, bet jų nesureikšminkite. Svarbiausia nepamesti tikslo, dėl ko tai darote, – kad santykiai taptų sveikesni ir tvirtesni.

ŽUVYS

Jeigu partneris gerai tvarko savo piniginius reikalus, tai nereiškia, kad jūs galite atsipalaiduoti ir elgtis bet kaip. „Ai, jeigu krisiu, tai bus kam pakelti“ – neteisinga taip manyti, nes už savo veiksmus pirmiausia patys turite jausti asmeninę atsakomybę.

Šią savaitę stos akimirka, kai teks poroje išsiaiškinti, kas ir už ką yra atsakingas arba kodėl elgiasi vėjavaikiškai. Tai nereiškia, kad negalima klysti, bet nesąžininga tikėtis, kad vienas nuolatos rizikuos, o kitas rūpinsis poros ir visos šeimos finansiniu saugumu.

Astromanija.lt