Įtariamas žudikas – vis dar laisvėje: bėglys „pasižymėjęs“ ir anksčiau

Paulius Rastenis
Paulius Rastenis
© Policija
Alfa.lt
2017-02-17 16:07

Nuo pirmadienio policijos ieškomas nužudymu įtariamas vyras vis dar tebėra laisvėje. Pareigūnai tebeieško bėglio. Policija griežtai atsisako pateikti informaciją apie versijas, tačiau neslepia, kad jis ir anksčiau padaręs nusikaltimų, yra pavojingas.

Policijos ieškomas Paulius Rastenis pirmadienį Vilniuje, Žirmūnų gatvėje prie 149 namo, kilus konfliktui, kaip įtariama, nužudė 1984 m. gimusį vyrą. Dar vienas kartu su auka buvęs vyras, gimęs 1989 m., sužalotas peiliu ir yra gydomas chirurgų.

„Asmuo dar yra paieškomas“, – Alfa.lt teigė Vilniaus apsk. vyriausiojo policijos komisariato atstovai.

„Vyksta pareigūnų operacijos, apie jas informacijos neskelbiame. Asmuo yra labai aktyviai ieškomas“, – tikino policijos atstovai ir pridūrė, kad daugiau duomenų apie paieškas pateikti negali, mat tai gali pakenkti pačių paieškų sėkmei.

Policijos duomenimis, apie kruviną incidentą Žirmūnų mikrorajone pranešta pirmadienį, apie 12.30 val. Informuota, kad daugiabučių kvartalo kieme vyras švaistėsi peiliu. P. Rastenis iš įvykio vietos paspruko, policijai iki šiol nepavyko jo rasti.

reklama

Pareigūnai tikina, kad konfliktas kilo dėl menkniekio.

„Tie asmenys nebuvo pažįstami. Vaikinai automobilyje valgė, o įtariamasis atvažiavo, neturėjo, kur pasistatyti automobilio, pradėjo su vaikinais aiškintis ir ėmė švaistytis peiliu“, – atskleidė policijos atstovai.

Policijos atstovai neslepia – P. Rastenis pareigūnams yra žinomas, mat jau anksčiau yra teistas už nusikaltimus. Už kokius, policijos atstovai neatskleidžia.

„Akivaizdu, kad visuomenei jis yra pavojingas“, – pripažino Vilniaus apsk. VPK atstovai.

Ką nors žinančių apie P. Rastenio buvimo vietą ar turinčių kitos tyrimui vertingos informacijos prašome kreiptis tel. (8 5) 271 6007 arba skambinti BPC telefonu 112.