Sabonis prieš „Visų žvaigždžių“ savaitgalį gavo svarbų Kanterio patarimą

„Thunder“ – „Celtics“
„Thunder“ – „Celtics“
© SCANPIX
Basketnews.lt
2017-02-17 13:05

Domantas Sabonis jau vaikštinėja NBA „Visų žvaigždžių“ šventės Naujajame Orleane užkulisiuose, o dėmesio Luizianos valstijoje jam netrūksta.

Lietuvis JAV žiniasklaidai jau spėjo pridalinti ne vieną interviu ir sudalyvauti specialioje šios šventės dalyvių fotosesijoje.

Saboniu šis sezonas NBA yra debiutinis, taigi ir tokio lygio šventė lietuviui yra pirmoji karjeroje. Tiesa, kai kuriose situacijose Sabonis jau yra apmokytas, kaip reikia elgtis. Sabonis atskleidė, kad jo komandos draugas Enesas Kanteris jam papasakojo, kaip kylančių žvaigždžių rungtynėse reikia rungtyniauti.

„Enesas nuolat man kartojo, kad niekam neduočiau kamuolio, mesčiau pats. Jis pasakė, kad jei kam nors atiduosiu kamuolį, jis supyks“, – pasakojo Sabonis.

Lietuvis taip pat atskleidė, kad kaip ir daugelis lygos krepšininkų, po šio savaitgalio planuojantis trumpas atostogas.

reklama

Kokie buvo tavo lūkesčiai?

Naujokų birža buvo beprotiška, iškart buvau iškeistas, taigi net nežinojau, kas nutiks. Tačiau aš tikėjau savo jėgomis ir žinojau, kad komandai galiu būti naudingas.

Koks jausmas patekus į „Visų žvaigždžių“ savaitgalį?

Tai nuostabu. Aš užaugau kartu su broliais stebėdamas šį šou, o dabar jame dalyvausiu pats. Tai fantastiška.

Koks jausmas yra žaisti su Russellu Westbrooku?

Nuostabus. Man labai pasisekė, kad vienoje komandoje galiu žaisti su juo. Žaisdamas jis visus aplinkinius ir mane padaro geresniais. Viskas, ką turiu padaryti, tai palaikyti ritmą ir padėti jam.

Ar kada nors matei jį pavargusį?

Ne, jis tiesiog nori laimėti ir kovoti dėl pergalės kiekvienose rungtynėse. Jis yra alkanas pergalių ir mes padedame jam tai padaryti.

Ką treneriai sako apie tave, ką turi pagerinti?

Jie nori, kad aš būčiau kiek įmanoma universalesnis. Sezono pradžioje gerai pataikiau iš toliau, dabar reikia žaisti kitaip, kartais labiau po krepšiu. Stengiuosi išnaudoti savo privalumus ir komandos žaidimui suteikti energijos. Kiekvieną vakarą turime vis kitus varžovus, o tai yra mano pirmieji metai, noriu išmokti kuo daugiau.

reklama

Kaip tėtis tave paruošė žaidimui NBA?

– Jis akcentavo, kad reikia rūpintis savo kūnu, nes sezonas ilgas, daug rungtynių ir traumų galimybė yra didelė. Prieš kiekvieną treniruotę reikia pasidaryti atitinkamus pratimus.