Elvio Presley dvynės anūkės išgyvena tikrą košmarą: jų tėvas įtariamas pedofilija

Elvio Presley dukra su vyru ir jųdviejų dukromis
Elvio Presley dukra su vyru ir jųdviejų dukromis
© Alfa.lt fotomontažas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-02-17 11:19

Muzikos legendos Elvio Presley duktė Lisa Marie Presley (49 m.) ir jos dukros šiuo metu išgyvena patį juodžiausią košmarą gyvenime.

Kaip praneša „Daily Mail“, su ketvirtuoju vyru ir savo aštuonmečių dvynių Finley bei Harper tėvu Michaelu Lockwoodu (55 m.) besiskirianti dainininkė jo asmeniniame kompiuteryje aptiko „šimtus nepadorių nuotraukų ir vaizdo įrašų“.

Apie įtariamą sutuoktinio potraukį vaikams ji nedelsdama informavo ir teismo institucijas. Šiuo metu poros dukterų globos teises perėmė Kalifornijos vaikų ir šeimos priežiūros tarnyba.

„Buvau šokiruota, apimta siaubo ir pasišlykštėjimo“, – apie surastą kompromituojančią medžiagą sakė L. M. Presley.

Kas konkrečiai jose užfiksuota, neskelbiama, tačiau teigiama, kad per kratą policija poros namuose aptiko net 80 jos vyrui priklausančių laikmenų, kurios vis dar tiriamos.

reklama

Maža to, L. M. Presley pečius užgriuvo ir finansinės bėdos. 300 mln. JAV palikimas baigiamas iššvaistyti, o M. Lockwoodas reikalauja prisiteisti šimtatūkstantines sumas padengti skyrybų proceso išlaidoms ir pragyvenimui.

Dainininkė teigė nesiruošianti jam atseikėti jokios sumos ir prašo teismo atsižvelgti į tai, kad tokiomis aplinkybėmis ji dar privalėsianti mokėti dviem auklėms, kurios turės stebėti šį per susitikimus su jų dukromis.

Dainininkė L. M. Presley prašymą nutraukti jos jau ketvirtą santuoką teismui pateikė praeitų metų birželį, vos po pusmečio, kai pora sausį atšventė 10-ąsias vestuvių metines.

Muzikos legendos E. Presley dukra prašyme skyrybų priežastimi nurodė „nesutaikomus skirtumus“, prašė dvynukių Harper bei Finley globos ir kad jas muzikos prodiuseris lankytų tik stebimas įpareigoto asmens.

Lisa Marie ir Michaelas meilę vienas kitam prisiekė Japonijoje 2006 metų sausį, o tuokdamiesi pasirašė povedybinę sutartį.

Lisa Marie Presle su vyru Michaelu Lockwoodu

Įdomu tai, kad per ceremoniją jos pirmasis vyras Danny Keough buvo vyriausiasis pabrolys.

L. M. Presley ir D. Keough buvo susituokę 1988–1994 metais ir turi du bendrus jau suaugusius vaikus: 28 metų aktorę ir modelį Riley ir 25 metų Benjaminą.

Elvio Presley dvynės anūkės išgyvena tikrą košmarą: jų tėvas įtariamas pedofilija

Elvio Presley dukra su vyru ir jųdviejų dukromis
+5