Vasario 16-ąją smurto artimoje aplinkoje liudininkais ir nukentėjusiaisiais tapo daugybė vaikų

Vasario 16-ąją smurto artimoje aplinkoje liudininkais ir nukentėjusiaisiais tapo daugybė vaikų
Vasario 16-ąją smurto artimoje aplinkoje liudininkais ir nukentėjusiaisiais tapo daugybė vaikų
© Pixabay.com
ELTA
2017-02-17 10:22

Vasario 16-ąją visoje Lietuvoje buvo registruojami smurto artimoje aplinkoje atvejai, kurių liudininkais arba nukentėjusiaisiais tapo vaikai.

Apie 5 val. 30 min. Klaipėdos rajono Purmalių kaime, namuose, neblaivus 37 metų vyras aštuonerių ir vienuolikos metų mergaičių akivaizdoje ranka sudavė 41 metų žmonai į veidą. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė. Vyras uždarytas į areštinę. Jam nustatytas 1,83 promilės girtumas.

11 val. 09 min. į Klaipėdos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi šešiolikmetė, kuri pranešė, kad tą pačią dieną, apie 11 val., Debreceno gatvėje, namuose, smurtavo neblaivi mama. Nepilnametė pristatyta į vaikų krizių centrą. 39 metų įtariamoji ieškoma.

Apie 12 val. 30 min., Šalčininkų rajone, Baltosios Vokės miestelyje, namuose, neblaivus 39 metų vyras trylikametės dukros akivaizdoje sudavė 36 metų žmonai į veidą ir tampė už plaukų. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė. Vyras uždarytas į areštinę. Jam nustatytas 1,99 promilės girtumas.

Apie 13 val. 15 min. Klaipėdoje, Kuncų gatvėje, namuose, 35 metų vyras devynmetės dukros akivaizdoje mėtė įvairius daiktus į metais jaunesnę žmoną ir sugriebęs už plaukų stumdė po kambarį. Nukentėjusioji į medicinos įstaigas nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

reklama

Apie 16 val. Jonavoje, Sodų gatvėje, namuose, išgertuvių metu neblaivus 37 metų vyras per konfliktą su sugėrovu sudavė jo dešimtmečiui sūnui į galvą. Vaikas gydomas ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Jam nustatytas 2,62 promilės girtumas.

Panašiu metu Prienų rajone, Vyšniūnų kaime, namuose, neblaivus 32 metų vyras trijų mažamečių vaikų akivaizdoje smurtavo prieš savo 33 metų amžiaus sutuoktinę. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė. Vaikai pasiliko su motina. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Apie 16 val. 20 min. Visagine, Energetikų gatvėje, neblaivus 35 metų vyras per konfliktą su neblaivia 34 metų sugyventine ranka sudavė dvimečiui į veidą. Berniukas į ligoninę vežtas nebuvo, jis perduotas giminaičiams. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Jam nustatytas 1,13 promilės, o sugyventinei – 2,51 promilės girtumas.

Apie 19.00 val. Druskininkų savivaldybėje, Jaskonių kaime, namuose, neblaivus 38 metų vyras pastūmė savo keturmetį sūnų į sieną. Vaikas po medikų apžiūros dėl kairės rankos sumušimo gydomas ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Jam nustatytas 1,62 promilės girtumas.

Apie 18 val. Molėtų rajono Ažubalių kaime, bute, neblaivus 29 metų vyras septynmečio sūnaus akivaizdoje griebė neblaiviai 28 metų žmonai už galvos ir išrovė kuokštą plaukų. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Vyrui nustatytas 4,60 promilės, o žmonai – 1,92 promilės girtumas.

Apie 19 val. 49 min. Lazdijų rajono Cijūniškės kaime, namuose, neblaivus 31 metų vyras smurtavo prieš savo 23 metų sugyventinę – nustūmė ją ant lovos. Krisdama moteris užgriuvo ant pernai gimusios dukters. Moteris su dukra paguldytos į ligonę. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Jam nustatytas 1,33 promilės girtumas.