Tyrėjams teks įminti meilės dramos mįslę: moteris buvo įviliota į spąstus?

Policijos pareigūnų apsuptas nusišovė dainininkės nužudymu įtariamas Ambroza
Policijos pareigūnų apsuptas nusišovė dainininkės nužudymu įtariamas Ambroza
© Alfa.lt fotomontažas
ELTA
2017-02-17 07:10

Trečiadienio rytą savaitgalį paslaptingai pradingusios klaipėdietės Vilmos Martišiūtės artimuosius pasiekė kraupi žinia. Į pokalbį dėl darbo išvykusi pirmąja garsiosios uostamiesčio grupės „Studija“ dainininke tapusi moteris rasta nušauta Tauragėje.

Trečiadienį vakare policijos apsuptyje nusižudė ir šiuo nusikaltimu įtariamas advokato padėjėjas Rolandas Ambroza. V. Martišiūtė iš Klaipėdos autobusų stoties į Rietavą maršrutiniu autobusu Klaipėda–Šilalė išvyko praėjusį šeštadienį apie 17 val. Apie 20 val. su ja bandyta susisiekti mobiliuoju telefonu, rašo „Vakaro žinios“.

Nors signalas buvo geras, klaipėdietė neatsiliepė. „Vakaro žinių“ duomenimis, būtent pagal telefono buvimo vietą ir pavyko nustatyti, kur gali būti jo savininkė. Teigiama, kad dainininkė V. Martišiūtė į Rietavą važiavo pasikalbėti dėl galimo darbo.

Trečiadienio rytą Daržų gatvėje gyvenančius tauragiškius nustebino prie žinomo vietos gydytojo našlės namo atskubėjusios gausios policijos pajėgos. Pareigūnai iš karto patraukė prie kieme stovėjusio „Renault Megane“. Atidarę mašinos duris, jie salone ant galinės sėdynės rado negyvą jauną moterį. Apžiūrėjus kūną tapo aišku, kad ji nužudyta, nušauta keliais šūviais. Įtariama, kad ją dėl nutrauktų santykių galimai nušovė 52 metų R. Ambroza – namo, kurio kieme rastas „Renault Megane“, savininkės sūnus.

Trečiadienį 19 val. buvo gautas pranešimas, kad įtariamasis pastebėtas su ginklu Tauragėje. Pasak pareigūnų, įtariamasis su jais nebendravo, vos pamatęs gausias pareigūnų pajėgas nusižudė.

reklama