Kuzminsko klubas išlieka vertingiausias NBA lygoje

M. Kuzminskas
M. Kuzminskas
© SCANPIX
ELTA
2017-02-16 12:51

„New York Knicks“ ekipa, kurioje rungtyniauja Mindaugas Kuzminskas, antrus metus iš eilės žurnalo „Forbes“ pripažinta vertingiausia Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komanda.

Komandos vertė per metus išaugo 10 proc. ir dabar siekia 3,3 milijardo JAV dolerių. „Knicks“ vertė auga nepaisant to, kad komanda nuo 2013 metų negali patekti į atkrintamąsias varžybas.

„Knicks“ ekipa daug naudos gauna iš 1 milijardą dolerių kainavusios namų arenos - „Madison Square Garden“ - renovacijos, po kurios atsirado papildomų galimybių užsidirbti iš rėmėjų ir daugiau sėdimų vietų žiūrovams.

Kaip praneša „Forbes“, „Knicks“ klubas praėjusiame sezone uždirbo 141 mln. dolerių pelno. Tai yra geriausias rezultatas tarp visų NBA ekipų, nors Niujorko klubas iškovojo tik 32 pergales iš 82 galimų. Pernai „Knicks“ už naują sandorį su „Madison Square Garden“ arena gavo 100 mln. dolerių.

Antrąją vietą tarp vertingiausių NBA komandų užėmė „Los Angeles Lakers“ (3 mlrd. dolerių), trečiąją - „Golden State Warriors“ (2,6 mlrd. dolerių), ketvirtąją - „Chicago Bulls“ (2,5 mlrd. dolerių), penktąją - „Boston Celtics“ (2,2 mlrd. dolerių).

NBA čempionė „Cleveland Cavaliers“ su 1,2 mlrd. dolerių verte yra tik 11-oje pozicijoje. Iš viso visų komandų vertė praėjusiais metais išaugo vidutiniškai 9 proc.