Wengeras pasiekė žemiausią karjeros tašką?

A. Wengeras
A. Wengeras
© SCANPIX
EuroFootball.lt
2017-02-16 12:35

Londono „Arsenal“ treneris Arsene'as Wengeras turi vis labiau dangstytis nuo iš visų pusių skriejančių kritikos strėlių.

Karčių žodžių prancūzui po fiasko Čempionų lygos mače Miunchene (1:5) negailėjo ir klubo legenda Martinas Keownas.

"Wengeras yra inteligentas ir jis supranta, kad dabar pasiekė žemiausią karjeros tašką.

Tai - neįtikėtinos žemumos ir tik paspartins galimas permainas, kurios tampa vis labiau tikėtinos", - sakė Keownas.

Londono „Arsenal“ treneris Arsene'as Wengeras po fiasko Miunchene sunkiai rinko žodžius.

reklama

„Sunku paaiškinti. Pirmajame kėlinyje kėlinyje žaidėme gerai, o paskui mums nepasisekė, kai praleidome antrąjį įvartį. Praradome Koscielny, jis buvo pakeistas rezultatui esant 1:1. Ir staiga žaidimas sugriuvo. Paskutinės 25 mačo minutės mums buvo tikras košmaras ir į tai neturėjome jokio atsakymo“, - kalbėjo prancūzas.

„Galutinis rezultatas - itin prastas.“ Ar tai prasčiausias momentas Wengerui, būnant „Arsenal“ treneriu? „Ką aš jaučiu, nėra pats svarbiausias dalykas, tačiau, be abejo, tai nuvilia. Turėsime atsistatyti ir ruoštis kitoms rungtynėms.“

Miuncheno „Bayern“ krašto puolėjas Arjenas Robbenas pelnė pirmąjį komandos įvartį Čempionų lygos aštuntfinalio mače prieš „Arsenal“, kai fantastišku smūgiu nuginklavo D.Ospiną. Rungtynės baigėsi vokiečių pergale 5:1 ir po mačo olandas teigė, kad jų tikslas buvo sutriuškinti Arsene'o Wengero auklėtinius.

„Šiame susitikime mūsų žaidimas stilius šiek tiek priminė draugiškas rungtynes. Nežaidėme puikiai. Varžovai mums suteikė nemažai erdvės ir stengėmės demonstruoti puolamąjį futbolą“, - teigė olandas. „Galiu korektiškai sakyti, kad laukia dar 90 minučių kovos, tačiau tai jau yra viskas. Vienas kitam kalbėjome, kad turime pribaigti varžovus dabar. Pradėjome rungtyniauti itin solidžiai, kai situacija tapo “padaryk arba mirk". Komanda parodė savo charakterį."