Loganas patvirtino: jis palieka Vilnių

D. Loganas
D. Loganas
© „Twitter“
basketnews.lt | Alfa.lt
2017-02-16 09:58

Italai trina rankomis. Po kelias savaites trukusių derybų Avelino „Scandone“ klubui pavyko prisivilioti Vilniaus „Lietuvos ryto“ lyderį Davidą Loganą.

Apie savo išvykimą iš Lietuvos sostinės savo „Twitter“ paskyroje patvirtino ir pats krepšininkas. Avelino klubas oficialiame savo puslapyje taip pat paskelbė apie D. Logano prisijungimą prie komandos.

„Lietuvos rytas“ apie savo kapitono išvykimą informacijos vis dar nepateikia. Kapitono pareigos artimiausiu metu turėtų būti perleistos Artūrui Jomantui arba Deividui Gailiui. Neseniai „Lietuvos ryto“ atstovai kategoriškai paneigė tokį scenarijų, tačiau viską pakeitė prastas vilniečių pasirodymas Karaliaus Mindaugo taurės turnyre. Iškart po pralaimėjimo Utenos „Juventus“ komandai taurės ketvirtfinalyje Italijos žiniasklaida atgaivino intrigą šioje istorijoje, trimituodama, kad „Lietuvos ryto“ nesėkmė gali pakeisti požiūrį į galimą susitarimą.

D. Loganas šį sezoną Europos taurės turnyre vidutiniškai rinkdavo po 18,1 taško, atkovodavo po 2,8 kamuolio ir atlikdavo po 5,8 rezultatyvaus perdavimo. LKL pirmenybėse amerikietis vidutiniškai pelno po 16,2 taško, atkovoja po 2,4 kamuolio ir atlieka po 3,9 rezultatyvaus perdavimo.

[twitter:https://twitter.com/datdude12]

reklama