Po tėvo vaikui į akį užgesintos cigaretės – naujos smurto žymės

LNK
2017-02-14 20:24

Panevėžyje, kur prieš porą metų dėl galimai tėvo į akį vaikui užgesintos cigaretės tyrimas buvo nutrauktas, tas pats berniukas į darželį atvestas, kaip įtariama, su naujomis smurto žymėmis. Šįkart 5-metis sakė, kad jį nuskriaudė tėvo draugas.

Vaiko teisių atstovai sužalotą berniuką nuvežė apžiūrėti medikams, iš jų – į globos įstaigą. Su policija iš namų paėmė ir metukų vaiką. Teigiama, kad iš pašalpų gyvenanti pora ne tik socialinės, o aukštos rizikos – šeima lankoma nuo 3 iki 5 kartų per savaitę. Bet toks lankomumas, regis, naudos nedavė.

Kaip buvo įtarta anksčiau, gesinamą cigaretę į akį ištvėręs vaikas šįkart aiškino, kad jį sužalojo tėvo draugas. Ar tai tik du įtarimai dėl smurto prieš berniuką, galima spėlioti. Gailėdami sugyventinių vaikų kaimynai pranešė net darželiui.

Kaimynai tikrai pilietiški, net ir bijodami, kad dėl žodžių gali tekti pasigailėti. Jie pasakoja, kad laiptinėje su vaikais gyvenanti pora dienomis prieš socialinius darbuotojus pasitempia, o kai tarnybos nedirba, atsipalaiduoja, virkdo vaikus ir kviečiasi svečių.

Policija teigia, kad dėl galimo smurto prieš 5-metį įtarimai šįkart pateikti šeimos draugui,o gal išgertuvių svečiui, t. y. 36-erių panevėžiečiui. Jis sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Plačiau – reportaže.