Koks vyriškas aksesuaras pradžiugins mylimąjį?

Dovanų idėjos tikriems vyrams Šv. Valentino proga
Dovanų idėjos tikriems vyrams Šv. Valentino proga
© Gamintojai
Alfa.lt
2017-02-14 11:27

Vos tik ateina vasaris, galvoje pradeda kirbėti mintis apie Šv. Valentino dieną. Tikra įsimylėjėlių šventė kasmet tampa vis populiaresnė. Tačiau ji kiekvienais metais gali virsti ir savotišku galvosūkiu: ką nupirkti, ką padovanoti ir kur ieškoti? Na, moteris lepinti nėra jau taip sudėtinga. Tačiau kaip pradžiuginti vyrą?

Anot džentelmenų pamėgto salono „E&M TIES“ vadovės Irinos Andžejevskajos, svarbu žinoti, kur kreiptis. Tuomet pavyks ne tik įtikti, bet ir maloniai nustebinti mylimąjį.

„Galiu drąsiai teigti – esame vadinami mažąja Italija. Ir ne veltui. Jau ne vienerius metus mes įsikūrę pačioje Vilniaus širdyje, senamiestyje. O visos į saloną atkeliaujančios autentiškos prekės mus pasiekia iš įvairių italų mados namų. Mus aplankantys vyrai – savimi pasitikintys, vertinantys stilių ir kokybę džentelmenai. Todėl kuomet kalba pasisuka apie dovanas, esame išties pasiruošę. Esu įsitikinusi, jog neverta dovanoti niekučių. Kur kas vertingesne dovana gali tapti vyriškas aksesuaras. Koks? Štai Jums Top penketukas.“

Kaklaraištis

Jei jūsų išrinktasis iki šiol kaklaraiščius pirkdavo tik karnavalinių reikmenų parduotuvėse ar padovanoti jam kokybišką aksesuarą nusprendėte pati, privalu remtis pagrindiniais patarimais, kurie padės išrinkti tikrai gerą daiktą.

reklama

„Saugiausia visada rinktis rankų darbo trijų dalių kirpimo kaklaraištį su slenkančiu siūlu bei šilkiniu pamušalu. Jis visada puikiai atrodys, išlaikys formą ir ilgai tarnaus. Jei ieškote prabangesnio kaklaraiščio, rinkitės su septyniomis ar dar daugiau klosčių – tokiam pagaminti vientisas šilko gabalas simetriškai lankstomas iki klasikinės kaklaraiščio formos ir susiuvamas rankomis. Be to, didesnis klosčių skaičius kaklaraiščiui suteikia prabangesnę išvaizdą.

Nors šilkinis kaklaraištis tinka bet kokia proga, to paties negalima pasakyti apie spalvą ir raštą. Svarbu prisiminti, kad kuo raštas subtilesnis, tuo kaklaraištis yra oficialesnis. Smulkiai suausti, kontrastuojančių spalvų kaklaraiščiai sudaro gražų įspūdį ir puikiai tinka prie dalykinės aprangos”, – teigia salono vadovė.

Peteliškė

Vis daugiau jaunų stilingų vyrų renkasi aksesuarus, kurie ilgą laiką buvo įsivaizduojami tik vyresnio amžiaus vyrų drabužinėse. Ką verta žinoti, svarstant vietoje kaklaraiščio rinktis varlytę, fantaziją ar kaklaskarę?

„Pagal etiketą, oficialios progos metu galima puoštis tiek kaklaraiščiu, tiek varlyte. Vyras sprendimą gali priimti pats. Dažniausiai pasirenkamas tas aksesuaras, kuris jam patogesnis. Vis dėlto kur kas griežtesni reikalavimai taikomi renkantis smokingą. Smokingas reikalauja specialių marškinių su sąsagomis ir apykaklės, pritaikytos peteliškei. Pageidaujama, kad peteliškė būtų rišama. Be to, patartina tarpusavyje derinti ir peteliškę, ir smokingo diržą“, – sako I. Andžejevskaja.

Fantazija

Fantazija – universalus aksesuaras, kuris tinka visada. Išskyrus tuos atvejus, kai į švarko atlapą įsegami kiti aksesuarai ir papuošimai.

„Galimi įvairiausi deriniai, svarbiausia – nepamiršti taisyklės, kad būtent fantazija yra derinama prie aksesuaro, o ne aksesuaras prie fantazijos. Jeigu aksesuaras kelių spalvų, galima rinktis vienspalvę fantaziją arba ją tiesiog derinti prie marškinių spalvos“, – pataria „E&M TIES“ vadovė.

Kaklaskarė

Be klasikinių kaklaraiščių ir varlyčių, vis populiarėja kaklaskarės. Vyrai, kurie nemėgsta kaklaraiščių, bet nori atrodyti elegantiškai, gali rinktis klasikinę šilkinę kaklaskarę, dar kitaip žinomą „ascot“ vardu. Šios derinimo principai, beje, panašūs į kaklaraiščio.

reklama

„Klaidinga manyti, kad kaklaskarė yra tik vyresnio amžiaus vyrų aksesuaras. Ją besirenkantieji pritars, kad kaklaskarė suteikia itin skoningos, lengvos ir romantiškos elegancijos pojūtį. Šį sezoną vyrai iškilmingoms progoms vis dažniau renkasi smokingus, todėl toks pasirinkimas ne tik pagyvins įvaizdį, bet ir jam suteiks savotiško žavesio“, – pasakoja I. Andžejevskaja.

Sąsagos

Šis aksesuaras – bene pats populiariausias. Galima pastebėti, jog būtent sąsagoms skirtų marškinių šįmet buvo galima išvysti ir ant didžiausių mados namų podiumų.

„Sąsagos – tai tikra klasika. Jos puikiai dera prie įvairių tipų marškinių: klasikinių baltų, įmantresnių spalvotų ar net nuotaikingai margų. Be to, jos „atjaunina“ stilių. Jų mados metai iš metų lieka labai nepakitusios. Svarbiausia, jog būtų pagamintos iš kokybiškų medžiagų, patvarios ir tarnautų ne vienerius metus. Jauniems vyrams patartina įgyti stilingas, įdomių formų sąsagas, vyresniems labai tiks sąsagos su tikrais akmenimis ar pagamintos iš tauriųjų metalų.

O svarbiausias patarimas, į kurį svarbu atkreipti dėmesį prieš perkant dovaną, – tai nepamiršti, jog grožiui ir gerai išvaizdai, kaip ir meilei, nėra amžiaus apribojimų. Todėl visuomet dovanas rinkite drąsiai ir nebijokite eksperimentuoti. Pamatysite, ir Jūs, ir Jūsų mylimasis liksite patenkinti tokiu sprendimu“, – šypsojosi I. Andžejevskaja.

Parengė: Austėja Matusaitė.

Koks vyriškas aksesuaras pradžiugins mylimąjį?

Dovanų idėjos tikriems vyrams Šv. Valentino proga
+5