Gandai – ne iš piršto laužti: Adele atskleidė didžiąją savo paslaptį

Adele
Adele
© SCANPIX
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-02-13 09:26

Ilgą laiką kalbas apie slaptas vestuves kursčiusi Adele pagaliau nutraukė paslapties skraistę. Tiesa, kad britų muzikos žvaigždė ištekėjo už savo mylimojo ir sūnaus Angelo tėčio Simono Konecki, paaiškėjo sekmadienio vakarą.

„Grammy“ apdovanojimų karaliene tapusi Adele atsiimdama gramofono statulėles ne tik parodė vestuvių žiedą, bet ir su ašaromis akyse padėkojo „savo vyrui“. Vis tik daugiau detalių apie vestuves nežinoma.

Adele

Adele

Maža to, dainininkė dar vos prieš kelis mėnesius per vieną pastarųjų savo koncertų pirmadienį Finikso mieste, Arizonoje, užsiminė apie planuojamą šeimos pagausėjimą.

reklama

Apie tai, kad galimai laukiasi ar planuoja greitu metu turėti kūdikį, ji gausiai armijai gerbėjų užsiminė savo šou pabaigoje.

„Pasimatysime vėliau, pasimatysime kitoje pusėje! Po kelerių metų, kai sugrįšiu, neatsikratysite manimi! – atsisveikindama su visais, tarė Adele. – Aš ruošiuosi turėti antrą vaikelį“, – kiek vėliau pridūrė ji.

28-erių Adele jau augina ketverių pirmagimį Angelo, kurio susilaukė su mylimuoju Simonu Konecki (42 m.).

Pora susitikinėti pradėjo 2011 metais, o po kelių mėnesių audringos draugystės nusprendė kartu apsigyventi.

Sužadėtuvių žiedais jiedu pasipuošė 2016-aisiais. Anot vieno žurnalo „Heat“ šaltinio, pora susižadėjo per šias Kalėdas. „Tai buvo labai netikėta, jiedu tada laiką leido savo namuose. Adele tiesiog pratrūko ašaromis“, – teigė jis.

Jokia paslaptis, kad ši garsi londonietė itin akylai saugo savo šeimos privatumą, tad ir sužadėtuvės įvyko tyliai.

Štai po sūnaus gimimo ji net kelis mėnesius viešai neskelbė jo vardo. Manyta, kad apie vestuves taip pat neskubės pranešti.

Vienos iš labdaros organizacijų generalinis direktorius S. Konecki su savo buvusia žmona Clary Fisher turi devynerių metų dukrą.

Tiesa, dainininkė anksčiau yra ne kartą sakiusi, kad tekėti neskuba. „Mudu nejaučiame būtinybės susituokti. Mes susilaukėme vaiko ir jį auginame. Manau, tai pakankamas įsipareigojimas“, – klausiama apie santuoką, atsakydavo Adele.

Gandai – ne iš piršto laužti: Adele atskleidė didžiąją savo paslaptį

Adele
+3