Paviešintos skandalingos Annos Nicole Smith su 89-erių milijardieriumi vestuvių nuotraukos

Annos Nicole Smith su J. Howardu Marshallu vestuvių nuotraukos (Instagram nuotr.)
Annos Nicole Smith su J. Howardu Marshallu vestuvių nuotraukos (Instagram nuotr.)
© Alfa.lt fotomontažas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-02-12 18:21

Nors po modelio bei aktorės Annos Nicole Smith mirties praėjo 10 metų, o po jos vyro milijardieriaus Howardo Marshallo net 22 metai, tik dabar paviešintos skandalingų jų vestuvių nuotraukos.

Pora susituokė, kai Annai buvo 26-eri, o naftos magnatui Howardui – 89-eri. Jų santuoka truko vos metus. Pora skirtingais keliais pasuko, kai susilaukė sūnaus Danielio.

39 metų A. N. Smith 2007-ųjų vasarį buvo rasta negyva vieno Floridos viešbučio kambaryje. Buvo nustatyta, kad mirties priežastis yra atsitiktinis vaistų perdozavimas.

Skrodimas parodė, kad A. N. Smith mirtį, kurią aprašinėjo viso pasaulio žiniasklaida, sukėlė mirtinas nerimą slopinančių vaistų, metadono, antibiotikų ir kitų receptinių vaistų kokteilis.

Ji mirė keli mėnesiai po to, kai 2006-ųjų rugsėjį Bahamose nuo perdozavimo mirė jos 20-metis sūnus Danielis.

reklama

A. N. Smith 1994-aisiais ištekėjo už Teksaso naftos magnato, milijardieriaus Howardo Marshallo, su kuriuo susipažino tuo metu, kai dirbo striptizo klube.

H. Marshallas mirė 1995-aisiais, po metus ir du mėnesius trukusio santuokinio gyvenimo, tačiau jo suaugęs sūnus E. Pierce'as Marshallas teisme užginčijo A. N. Smith pretenzijas į milijardieriaus palikimą, nors vyras esą jai buvo pažadėjęs dalį turto.

Daugiau A. N. Smith vestuvių nuotraukų galite pamatyti ČIA.