Apie dukros nėštumą paklaustas Beyonce tėvas nenulaikė liežuvio

Matthew Knowlesas ir Beyonce (Alloverpress ir Instagram nuotr.)
Matthew Knowlesas ir Beyonce (Alloverpress ir Instagram nuotr.)
© Alfa.lt fotomontažas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-02-08 17:09

Atrodo, kad popmuzikos ir ritmenbliuzo diva Beyonce savo didelio atgarsio sulaukusį antrą nėštumą nuo visų slėpė ne be priežasties.

Maža to, apie jį ilgai nežinojo ir atlikėjos tėtis Matthew Knowlesas. Netikėtą žinią, kad jo dukra su vyru laukia šeimos pagausėjimo, jis sužinojo tą pačią dieną, kaip ir visas pasaulis.

Tiesa, apie tai CBS pasakodamas M. Knowlesas, regis, netyčia atskleidė keletą intriguojančių dalykų, tarp jų – ir dvynių lytį.

„Tai, kad ji pati pranešė šią žinią, o ne kas nors kitas, juolab žiniasklaida, buvo labai protingas žingsnis. Manau, toks ir buvo jos sumanymas... Aš ja labai didžiuojuosi ir labai džiaugiuosi tiek dėl Jay, tiek dėl jos“, – džiaugsmo neslėpė vyras.

O po akimirkos jis leptelėjo: „Blue turės broliukus ir sesutes.“ Nors vyras apie dvynių lytį užsiminė ir daugiskaita, labai tikėtina, kad taip sakydamas jis tiesiog skubiai bandė taisyti savo keblią padėtį – per anksti išduotą paslaptį.

reklama

Kad Beyonce laukiasi mergaitės ir berniuko, įtarė ir patys gerbėjai. Tokias spėliones įžiebė pačios atlikėjos paviešinta nuotrauka, kuria ji prieš kelias savaites ir paskelbė apie savo nėštumą.

Nors atlikėja joje pozavo gyvų įvairiaspalvių gėlių fone, įtarimus apie skirtingų lyčių dvynukus pakurstė jos taip pat skirtingų spalvų apatiniai drabužiai.

Jokia paslaptis, kad žydros spalvos atspalvių drabužiais nuo seno įprasta rengti berniukus, o štai mergaites – rožinės.

[instagram:https://www.instagram.com/p/BP_GmCjgb7P/]