Paprastas būdas norintiems užsiauginti svogūnų laiškų namuose

Svogūnų laiškai
Svogūnų laiškai
© Youtube.com
Alfa.lt
2017-02-12 06:34

Svogūnų laiškai žinomi kaip neišsenkantis vitaminų šaltinis. Tačiau ar žinojote, kad svogūnų laiškuose taip pat yra ir cinko, kuris yra naudingas ne tik norint palaikyti tobulą odos, plaukų, bei nagų būklę, bet ir reprodukcinės organizmo funkcijos atlikimui? Dėl cinko stokos atsiranda hormonų išskyrimo sutrikimų. Svogūnai taip pat gali padėti atstatyti svarbiųjų mikroelementų balansą.

Svogūnų laiškai

Jeigu Jūs nemėgstate žemdirbystės darbų, bet neatsisakote pasimėgauti šviežiais žalumynais, turime Jums puikių naujienų! Mes Jums siūlome patogų būdą užsiauginti svogūnų laiškų neišeinant iš namų.

Svogūnų laiškai

Šis būdas Jums padės užsiauginti svogūnų laiškų net ir šaltuoju metų sezonu. Jūs galėsite mėgautis šviežiais svogūnų laiškais ištisus metus be didelių pastangų.

reklama

Svogūnų laiškų auginimas namų sąlygomis

Svogūnų laiškai

Darbo eiga:

1. Įpilkite vandens į kepimo skardą (vietoje kepimo skardos galite naudoti ir tinkamo dydžio plastikines dėžutes), ant skardos su vandeniu uždėkite Jums reikalingą skaičių kiaušinių dėklų.

2. Svogūnų galvutes pamerkite į 40 °С vandenį dešimčiai minučių, ši procedūra paspartins svogūno laiškų augimą. Į kiekvieną kiaušinio dėklo skyrelį įdėkite jau apdorotas svogūnų galvutes.

3. Svarbu nepamiršti nuolat palaikyti vandens kiekio skardoje, nes svogūno laiškų augimo procesas prasideda iš karto, jau netrukus galėsite džiaugtis savo derliumi.

Šis vaizdo siužetas – tai trumpa pamoka, kaip įsirengti mažą daržą tiesiog namuose.


reklama

Paprastas būdas norintiems užsiauginti svogūnų laiškų namuose

Svogūnų laiškai