Mažyčiai pokyčiai, kurie pavers jūsų namus laimingesniais

Miegamasis
Miegamasis
© Pexels
Alfa.lt
2017-02-16 06:39

Net ir maži dalykai gali turėti didelę reikšmę. Jei norite, kad jūsų namai taptų dar jaukesni, pamėginkite laikytis šių taisyklių. Patarimais dalijasi Time.com.

1. Jokių prietaisų prie stalo. Pietaudami ar vakarieniaudami, telefonus palikite nuošalyje. Jie atitraukia dėmesį ir trukdo bendravimui.

2. Visuomet nuleistas tualeto dangtis. Jūsų vonia atrodys kur kas tvarkingesnė.

3. Kas rytą paklota lova. Įpraskite kiekvieną rytą pasikloti lovą. Iš pirmo žvilgsnio tai tik paprastas įprotis, tačiau jis gali paruošti jus kur kas produktyvesnei dienai.

4. Purvinus drabužius meskite į skalbinių dėžę. Kambaryje bet kur numesti rūbai iš karto kuria netvarką. Nepatingėkite švarius sudėti į spintą, o purvinus – tiesiai į skalbinių krepšį.

reklama

5. Atidarytos žaliuzės ar atitrauktos užuolaidos. Natūrali šviesa suteiks jums energijos ir leis tinkamai pradėti dieną.

6. Visuomet švarūs virtuvės ir vonios paviršiai. Kaskart po maisto gaminimo nuvalykite paviršius, nes pridžiūvę maisto likučiai vėliau atims kur kas daugiau laiko juos šveičiant. Ta pati taisyklė galioja ir vonioje.

7. Pirmiausia paieška, tuomet – klausimai. Jei kažko nerandate, pirmiausia pamėginkite to daikto paieškoti logiškose vietose, o tik tuomet teiraukitės namiškių.

8. Visuomet „gyvas“ pirkinių sąrašas. Turėkite įprotį, pasibaigus kokiam nors maisto produktui ar namų apyvokos prekei, užsirašyti tai į pirkinių sąrašą. Tuomet neteks ilgai sukti galvos, ką reikia nupirkti.

9. Švarūs indai. Purvini indai skleidžia blogą kvapą, o ant jų ima kauptis bakterijos, tad niekada neikite miegoti jų nesuplovę ar nesudėję į indaplovę.

10. Tuščias pakeistas nauju. Pasibaigė tualetinis popierius? Padėkite naują ritinėlį. Taip pat ir su kitais namuose naudojamais daiktais. Išvengsite namiškių susierzinimo.