Skandalą išgyvenusi Marija Šarapova grįžo į Maskvą

Marija Šarapova
Marija Šarapova
© Socialiniai tinklai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-02-03 10:19

Geriausia Rusijos tenisininkė Marija Šarapova, kuri dėl dopingo vartojimo laikinai buvo diskvalifikuota, grįžo į mylimą miestą. Tiesa, neilgam.

„Marija dirba, treniruojasi, ruošiasi. Mes visi laukiame jos sugrįžtant. Vasario 1-ąją ji atvyks į Maskvą asmeniniais reikalais, – telefonu dar anksčiau tikino jos treneris. – Deja, su ja susitikti nepavyks, nes pats išvažiuoju stebėti tarptautinio vyrų teniso turnyro „Davis Cup“. Su Marija visada palaikome ryšį, paskutinį kartą kalbėjome Naujųjų metų išvakarėse.“

M. Šarapova Maskvoje per šį trumpą, vos dieną trukusį vizitą dalyvavo rinkodaros kampanijoje viename iš sostinės parkų.

Primename, kad dar 2016-ųjų birželį sportininkė Tarptautinės teniso federacijos pageidavimu buvo diskvalifikuota dvejiems metams, mat jos kraujyje buvo rasta meldoniumo pėdsakų.

Šis preparatas tų pačių metų sausį buvo įtrauktas į Pasaulinės antidopingo agentūros sąrašus kaip draudžiamasis preparatas.

reklama

Kiek vėliau Tarptautinis sporto arbitražo teismas nusprendė diskvalifikacijos terminą sutrumpinti, kad tenisininkė galėtų sudalyvauti Štutgarto teniso turnyre, kuris vyks vos po kelių mėnesių – balandžio 26-ąją.

Skandalą išgyvenusi Marija Šarapova grįžo į Maskvą

Marija Šarapova
+11