„Vilnius Street Battle 2017“: merginos meta iššūkį vaikinams

„Vilnius Street Battle“ 2016
„Vilnius Street Battle“ 2016
  © Organizatoriai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-01-31 12:11

Jau vasario 25 d. penktą kartą mūsų šalyje įvyks gatvės šokių kovos – „Vilnius Street Battle 2017“. Jas išvysti galėsite muzikiniame teatre „Legendos klubas“.

Dvi scenos, du vedėjai, du didžėjai ir šeši pasaulinio lygio teisėjai – Caleaf (Amerika), Bboy Kuzya (Lenkija), Bboy Wing (Pietų Korėja), Franqey (Prancūzija), Bgirl AT (Suomija), Martha (Uganda) – žada intriguojančias šokių kovas ir nepamirštamą gatvės šokių vakarėlį.

Šokėjų iš 20 pasaulio šalių laukia net 3 200 eurų prizinis fondas! O turnyro žiūrovai išvys ne tik įnirtingas kovas, bet ir specialų merginų „Golden age“ iš „X faktoriaus“ pasirodymą.

„Šių metų „Vilnius Street Battle“ akcentas – merginų galia ir įkvėpimas hiphop kultūroje. Pirmą kartą turnyro istorijoje tarp teisėjų bus dvi merginos: Bgirl AT (Suomija) – ji ne viename pasauliniame čempionate įveikė vaikinus – ir Martha (Švedija) – pirmoji mergina istorijoje, kuri 2010 m. laimėjo reikšmingiausią pasaulyje gatvės šokių turnyrą „Juste Debout“ Paryžiuje.

„Vilnius Street Battle“ 2016

Be to, į renginio programą įtraukta nauja kategorija, kurioje kovos tik merginos, šokančios breiką. Praeitais metais mergaitės Liepa ir Atėnė, kurioms tebuvo dešimt metų, nušluostė nosį visiems kitiems dalyviams – „Hip hop kids“ kategorijoje buvo įvertintos teisėjų iš užsienio šalių ir pasidalijo pirmąsias vietas. Jos ant kojų pakėlė ne tik žiūrovus, bet ir garsiausias, visko mačiusias gatvės šokių žvaigždes“, – turnyrą pristato jo organizatorius, gatvės šokių mokyklos „SKILLZ“ įkūrėjas Dmitrijus Fofonovas.

„Mes jokiu būdu neteigiame, kad šokį galima vertinti pagal lytį – tiek vaikinai, tiek merginos gali būti puikūs šokėjai. Šokis, nepaisant lyties, reikalauja daug ištvermės, darbo ir didelės motyvacijos. Ir tik praėjus nemažą atkarpą kelio, aplinkiniai pamatys, ko esi vertas, ir pradės tave gerbti. Deja, bet labai dažnai turnyruose dominuoja vaikinai, ir merginos negauna tinkamo dėmesio. Tai nėra teisinga“, – šių metų „Vilnius Street Battle“ temą plėtoja D. Fofonovas.

„Golden Age“

Žiūrovai yra kviečiami į pagrindinę renginio dalį, prasidėsiančią 17 val., tačiau su tuo pačiu bilietu entuziastai turės galimybę stebėti atrankas jau nuo 10 val. ryto. Ir, žinoma, visi renginio svečiai, organizatoriai, šokėjai ir žiūrovai vienu ritmu judės dūzgėse po turnyro „Plum Bum Bar“ bare.

„Vilnius Street Battle 2017“: merginos meta iššūkį vaikinams

„Vilnius Street Battle“ 2016
+8