Kaip dažnai reikėtų valyti šviesos jungiklius

Išsirinkti jungiklius – kaip naujus batelius
Išsirinkti jungiklius – kaip naujus batelius
© Gamintojai
Alfa.lt
2017-01-31 06:39

Tvarkydami namus, nepamirškite, jog valyti būtina viską, ką liečiate rankomis. Tai itin aktualu, kalbant apie šviesos jungiklius, ypač žiemos metu, kai dažnai puola peršalimo ligos.

Leslie Reichert tinklalapiui Today.com atskleidė viską, ką reikia žinoti apie šviesos jungiklių valymą: kaip dažnai turėtumėte tai daryti ir kokios priemonės tam yra tinkamiausios.

Anot L. Reichert, jungiklius derėtų valyti kartą per savaitę, tačiau jei kažkas iš šeimos serga peršalimo ligomis, net ir kasdien.

Valykite švaria mikropluošto šluoste, kuri pašalins bakterijas, nenaudojant jokių cheminių valymo priemonių. Jei jungiklis nėra purvinas, valykite jį sausa šluoste. Valydami vis kitą jungiklį naudokite švarią šluostės pusę.

Jei pastebite matomų nešvarumų, pirmiausia nuvalykite juos popieriniu rankšluosčiu, o tuomet – sudrėkinta ir gerai išgręžta šluoste. Jokiu būdu šluostės neskalaukite, nes tuomet bakterijos paklius ant viso jos paviršiaus. Tiesiog perlenkite ją ir naudokite švariąją dalį.

reklama

Iš siaurų tarpelių nešvarumus galite pašalinti naudodami ausų krapštuką, o pačioje pabaigoje jungiklį nuvalykite švaria sausa šluoste.

Jei mikropluošto šluostės namuose neturite, valymui galite naudoti medvilninius kūdikių vystyklus ar bet kokį kitą medvilninį audinio gabalėlį, tačiau tokiu atveju L. Reichert pataria ant jo papurkšti ir namuose paruoštos valymo priemonės. Jai paruošti jums reikės:

230 ml baltojo acto

120 ml medicininio spirito

120 ml vandenilio peroksido

6 lašų arbatmedžio aliejaus dezinfekcijai

6 lašų bet kokio kito eterinio aliejaus maloniam kvapui suteikti

Kaskart naudodami šią priemonę, iš naujo įpilkite į ją šiek tiek vandenilio peroksido.