Žiemos dekoras: netikėti ryškūs akcentai

Žiemos dekoras: netikėti ryškūs akcentai (nuotr. karledru.com.)
Žiemos dekoras: netikėti ryškūs akcentai (nuotr. karledru.com.)
© Asmeninis albumas
Vestuvės.lt
2017-01-29 06:55

Kai esi labai įsimylėjęs ir pameti pirštinę, bet išlieki absoliučiai ramus. Kai nori dar labiau atsilapoti paltą, kad išpūstų tą jausmą pasauliui, juk gerais dalykais reikia dalytis! Kai ūgteli keliais centimetrais iš jausmo, kad esi laimingas.

Kai kąsniais krenta sniegas, tave apima pilnatvės jausmas, pagauni tą kąsnį, o su juo atklysta
vaikystės prisiminimai. Kai kažkas šalia kvepia šaltuku, ir tu šypteli. Kai žinai, kad meilei nėra
nei taisyklių, nei metų laiko, ir svarbiausia – ne vieta, kurioje esi, o tik tai, su kuo bėgi per gyvenimą.reklama


Veltinis, savo spalvotų drabužių netekusios nuogos medžių šakos, tyras baltumas, žvakių šiluma,
medinių dekoracijų jaukumas – visi šie elementai mums iškalbingai atskleidžia žiemos paslaptį. Sniego baltumo kailis, tarsi nerūpestingai numestas ant senovinės komodos, sukuria pusnių efektą, kuriose svajingai paskęsta indai ir desertai.

Stikliniai indai atrodo tarsi ledo luitai, ant kurių išsirikiuoja modernūs, aukštos kokybės konditerijos kūriniai, atkartojantys puošybos elementus ir spalvas, pasižymintys įdomiomis formomis ir originaliais sprendimais.

Galiausiai visą dekoravimo sumanymą gražiai sujungia ir išryškina mažas dailus akcentas. Tiesą sakant, jis ir buvo mūsų šio projekto įkvėpėjas – ryškus raudonas paukštis, vadinamas kardinolu. Pasitempęs, solidus, gyvas ir nenuobodus, tiesiog tobulai atsiskleidžiantis baltame žiemos fone. Jis pagyvina dekoracijas ir suteikia išskirtinumo, jaukumo. Raudoni akcentai atsikartoja ir kituose puošybos elementuose, tačiau labai saikingai.


Stalo vidury pražysta didelis medis, o gėlių kompozicijos sudygsta baltuose inkilėliuose. Vardo kortelės slepiasi po permatomais stikliniais gaubtais. Kiekvienas iš jų yra papuoštas unikalia kailio ir veltinio kompozicija.

reklamaNorėjome, kad vaizdas išliktų šviesus ir gaivus. Pasirinktos aptakios formos, ugningi akcentai ir
elegantiškas subtilumas leido mums sukurti tikrą žiemos pasaką, kur šaltukas ne kanda, o švelniai
glosto.

Žiemos dekoras: netikėti ryškūs akcentai (nuotr. karledru.com.)


Kompozicijoje susipynė klasika ir modernumas, dabartis ir ateitis, jaukumas ir prabanga. Valsą šokančios snaigės, jaukus šurmulys, mylimi ir brangūs žmonės harmoningai užpildys mūsų viziją ir susijungs į tobulą žiemos vestuvių iliuziją.

Tekstas, idėja ir dekoracijos – artisokas.lt. Fotografė – karledru.com. Vieta – restoranas „Dine“. Desertai – „Sugamour“. Floristika – salonas „Pas Lidiją“. Serviravimo lėkštės – „Villeroy & Boch“. Saldaus stalo indai – „Imdeco“. Kailio aksesuarai – Rasa Norkevičienė.

Žiemos dekoras: netikėti ryškūs akcentai

Žiemos dekoras: netikėti ryškūs akcentai (nuotr. karledru.com.)
+3