Kurkite gerą fengšui energiją savo namuose

Namai
Namai
© Pexels
Alfa.lt
2017-02-04 06:18

Jei norite sukurti teigiamą Feng Shui energiją savo namuose, o gal ketinate įsigyti naują būstą, šie Fengshui.about.com patarimai jums tikrai pravers.

Štai, ko reikia, kad jūsų namai pritrauktų tik teigiamą energiją, o jūs juose jaustumėtės puikiai.

Namų kiemas

Teigiami namai neturi turėti nei Sha Chi (puolančios), nei Si Chi (silpnos) energijos apink namus. Įspėjantis ženklai – namas akligatvyje arba T formos sankryžoje, šalia namų esantis geležinkelis bei šlaitinis kiemas. Išgelbėti gali gražus sodas, kuris padės pritraukti teigiamą energiją į jūsų namus.

Pagrindinės durys

reklama

Pro jūsų pagrindinį įėjimą turi sklisti stipri ir aiški energija, tad prie namo neturėtų augti didelių medžių ar būti kitų objektų, trukdančių energijai patekti į jūsų namus. Energiją blokuoja ir prie durų statomi vazonai, paliekami batai ar šiukšlių dėžės.

Energija prieškambaryje

Įėjus į namus pabandykite pajusti, kas visų pirma patraukia jūs dėmesį. Ar energija sklinda tolyn į jūsų namus, o gal ji nuo veidrodžio nukreipiama ir vėl atgal į lauką? Negerai yra ir tuomet, kai pagrindinės durys yra tiesiai prieš terasos duris, nes tai reiškia, kad energija, vos įėjusi į jūsų namus, iš jų išeina.

Feng Shui trejybė

Svarbiausi kambariai – virtuvė, vonia ir miegamasis. Jiems būtina skirti daugiausiai dėmesio, pasirūpinant, kad šiose namų erdvėse tvyrotų teigiama Feng Shui energija.

Šviežia Feng Shui energija

Namuose energija turi nuolat atsinaujinti ir laisvai tekėti. Turite rūpintis, kad namuose nebūtų vietų, kuriose energija tarsi užstrigtų, nes ji nuolat turi keistis. Atsikratykite netvarkos, išmeskite nereikalingus daiktus ar baldus ir nebeleiskite netvarkai vėl pradėti kauptis. Teigiamai energijai būtina švari, šviesi aplinka.