Ketinate parduoti būstą? Sužinokite, ką atnaujinti ar sutaisyti, o ko – ne

Virtuvė
Virtuvė
© Pixabay.com
Alfa.lt
2017-02-06 06:49

Norėdami greičiau parduoti būstą, privalote apgalvoti, kokie daiktai jūsų namuose reikalauja atnaujinimo arba pakeitimo naujais. Nekilnojamojo turto ekspertai tinklalapiui Thisoldhouse.com pateikia daiktų sąrašą, į kuriuos verta investuoti, norint greičiau parduoti namus.

Pasenę prietaisai

Kiekvienas žmogus turi skirtingą įsivaizdavimą, kaip atrodo stilinga šiuolaikiška virtuvė, tad investuoti į prabangius virtuvės prietaisus neverta. Vis tik jei jūsų orkaitė yra itin seno modelio, tai gali atbaidyti pirkėją ir net iš esmės dailią virtuvę paversti nepatrauklia.

Subraižytos medinės grindys

Medinės grindys

reklama

Medinės grindys yra vertinamos ir neretai pabrangina namus bent 6 procentais, tad jeigu jos yra apsibraižiusios, būtina jas atnaujinti. Beje, jei namuose su medinėmis grindimis yra kilimas, geriau kur nors jį paslėpkite, pirkėjų tai nesužavės.

Pralaidūs seni langai

Senas langas

Senus langus pakeitę naujais, išleisite daug pinigų, tačiau pagalvokite, ar verta tai daryti. Langus verta keisti, jei dėl to stipriai sumažėtų šildymo kainos, tačiau jei tai jums neaktualu, palikite šį projektą pirkėjui.

Suskilusios grindų plytelės

Net jeigu tai neerzina jūsų, verčiau pakeiskite plytelę nauja, nes daugumai žmonių, ieškančių būsto, tokia smulkmena gali kaip reikiant sugadinti bendrą vaizdą.