Norite parduoti būstą? Pasinaudokite šiais fengšui patarimais

Namas
Namas
© Pexels
Alfa.lt
2017-01-24 06:10

Parduokite savo namą greičiau ir sutaupykite brangaus laiko bei pinigų, pasinaudodami šiais Fengshui.about.com patarimais.

Jūsų namų energija

Pritraukti stiprios ir darnios fengšui energijos, kuri vadinama Chi, yra būtina, ypač jei ketinate namus parduoti. Tai padės jums atsipalaiduoti ir pasiekti tikslus, įdedant mažiau pastangų. Pirkėjus tikrai sužavės namai, kurie pritraukia stiprią ir sėkmingą energiją.

Jei jūsų namas – akligatvyje

Ne visi akligatvyje pastatyti namai turi blogą energiją, tačiau kartais juos daug sunkiau parduoti, nes tokių namų energija nuolat juda pirmyn ir atgal, be to, yra chaotiška arba tarsi sustingusi. Tokiu atveju idealu, jei jūsų kieme yra daug žalumos, kuri tarsi padeda sulaikyti energiją. Taip pat gali padėti ir judantis vanduo kieme. Pagrindinės durys turi būti apsaugotos, todėl jas patariama dažyti raudonai, ypač jeigu jos yra pietų pusėje.

Stiprios pagrindinės durys

Durys į jūsų namus yra labai svarbus elementas, nes jos gali padėti sulaikyti gerą energiją namų viduje. Taip pat ne mažiau svarbu į namus įeiti ne pro garažą ar galinį kiemą, o pro pagrindines duris, taip rodant pagarbą savo namų erdvei.

Prieškambaris

Pirmasis įspūdis yra labai svarbus, todėl turite pasirūpinti, kad vos įėję į jūsų namus žmonės pasijustų gerai. Įvertinkite, kokia yra jūsų prieškambario orientacija, ir pagal tai rinkitės formas bei spalvas, kurios bus tinkamiausios. Kaip tai padaryti, galite sužinoti šiame straipsnyje.

Namų trejybė

Tai miegamasis, vonia ir virtuvė. Visi šie kambariai tarpusavyje susiję ir nuo jų priklauso jūsų savijauta bei sveikata. Taigi, norėdami parduoti būstą, pasirūpinkite, kad šiuose kambariuose sklistų teigiama energija.

Jei namas – netoli geležinkelio

Tai taip pat gali apsunkinti pardavimą, tačiau viskas priklauso nuo to, koks atstumas skiria geležinkelį ir jūsų namą. Padėti gali ir gera garso izoliacija, tam tikra žaluma, skirianti namą nuo geležinkelio, o miegamasis turėtų būti priešingoje pusėje.

Šlaitinis kiemas

Toks kiemas palieka namą be atraminės energijos. Jei norite tai pakeisti, pasvarstykite apie aukštą medinę tvorą, kabančius sodus ar kitus augalus jūsų kieme. Gale kiemo įrengti aukšti lauko šviestuvai taip pat padės sulaikyti energiją.

Aukštas medis

Jei jis auga šalia jūsų namo, tai taip pat nėra geras ženklas. Tarp namo ir medžio turėtų būti pakankamas atstumas, kad erdvės liktų ir jam, ir jūsų namams, o energija galėtų laisvai judėti. Jei vietos pakeisti negalite, galbūt įmanoma medį apgenėti ar sumažinti.

Fengšui paslaptis

Jei viską išbandėte, tačiau namo vis tiek nepardavėte, išbandykite fengšui „vaistą“. Viską turėsite atlikti prie vandens telkinio, idealu – prie upės. Su savimi turite turėti papildomus savo namų raktus ir sukaupti visą savo dėmesį. Geriausia šį ritualą atlikti tarp 23–1 val. nakties. Prieš ritualą turite praleisti šiek tiek laiko savo namuose, rankose laikydami papildomus raktus ir atsisveikindami su namu. Galite pasivaikščioti po juos, pabandyti pajusti, kodėl iki šiol vis dar nepavyko jų parduoti. Labai dažnai žmonės tokią akimirką pajunta tikrąją priežastį.

Kitas žingsnis – nueiti prie vandens telkinio, atsistoti ant kranto, rankose laikyti raktus ir prisiminti svarbiausias namuose patirtas akimirkas. Duokite sau tiek laiko, kiek jums norėsis, o tuomet išmeskite raktus į upę.

Labai svarbu tokią akimirką įsiklausyti į savo jausmus ir mintis, nes tai gali padėti suprasti, kodėl jums nesiseka parduoti namų, kas jums trukdo ir ką galbūt reikėtų daryti kitaip.