Šokiruota mama įspėja: vieni populiariausių kramtukų kūdikiams pilni pelėsio

Kramtukas žirafa
Kramtukas žirafa
Alfa.lt
2017-01-20 18:01

Net ir tarp kūdikių egzistuoja žaislų mados, o šiuo metu mažylius auginantys tėveliai turbūt puikiai žino populiariuosius kramtukus „Sophie the Giraffe“.

Iš natūralių medžiagų pagaminti ir maistiniais dažais nudažyti kramtukai netruko sužavėti jaunųjų tėvelių, besidairančių saugių žaislų savo vaikams.

Tačiau vaikų dantų gydytoja iš Naujojo Džersio Dana Chianese buvo šokiruota, pamačiusi, kas dedasi šio žaislo viduje, rašo Dailymail.co.uk.

Suplėkęs kvapas paskatino moterį atidaryti žaislą, tačiau tai, ką ji ten rado, tikrai nenudžiugino – žirafos viduje buvo pilna pelėsio.

Šiuos kramtukus, gaminamus Prancūzijoje, dažnai rekomenduoja pediatrai, kadangi jie gaminami iš natūralių medžiagų ir kūdikiams lengva juos išlaikyti rankose.

Vis tik kramtuko apačioje yra skylutė, leidžianti vaikui žaislinę žirafą suspausti, per ją patenka seilių, o ilgainiui ima kauptis pelėsis.

Panašiomis nuotraukomis anksčiau jau dalijosi ir kitos mamos.

Žaislą gaminančios kompanijos „Vulli“ atstovas teigia, jog žaislą būtina tinkamai prižiūrėti: išorę valyti drėgna šluoste ir jokiu būdu žaislo nenardinti į vandenį ir neplauti po vandens srove, kad vanduo nepatektų į vidų.

Atstovo teigimu, panašių nusiskundimų kompanija iki šiol nebuvo gavusi, o jų gaminiai atitinka griežčiausius pasaulinius standartus.